• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  8 miesięcy temu  28.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Klasyczny profil HELM: niepowtarzalny i sprawdzony od dziesięcioleci

  Klasyczny profil HELM: niepowtarzalny i sprawdzony od dziesięcioleci

  Modułowe rozwiązania systemowe zapewniające maksymalną elastyczność 

  Założona w 1925 roku i mająca siedzibę w Heiligenhaus (Niemcy) firma Woelm GmbH obsługuje wiele sektorów przemysłu jako specjalista w zakresie produkcji systemów transportu technologicznego pod marką HELM. Oferuje ona modułowe rozwiązania systemowe precyzyjnie dostosowane do konkretnych zastosowań i indywidualnych potrzeb klientów: od lekkich suwnic i systemów manualnych, po rozwiązania półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane systemy przenośników Power&Free. Woelm dostarcza też swoim klientom komponenty i podzespoły umożliwiające samodzielną instalację systemu. 

  Wysokie standardy jakości 
  Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji licznych projektów na całym świecie oraz szerokiej ofercie możliwe jest spełnienie zróżnicowanych wymagań klientów. Produkty HELM Fördertechnik są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dużą precyzją oraz posiadają znak jakości „Made in Germany”. Od 1996 roku firma posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001, a od roku 2015 i 2016 z normami DIN EN 1090 i DIN EN ISO 50001. 

  Kompleksowy zakres usług 
  Jako kompleksowy dostawca firma zapewnia szeroką gamę rozwiązań z „jednej ręki” – od doradztwa i projektu, po wykonanie konstrukcji stalowej, dostawę systemu transportu wraz ze sterowaniem, montaż i uruchomienie, a także obsługę serwisową. Klient jest zawsze najważniejszy: intensywny, osobisty kontakt rozpoczyna się już od pierwszej konsultacji z kompetentnym specjalistą....

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Obrotowa stacja podnoszenia i opuszczania HELM (360 stopni) – tutaj jako zamknięte rozwiązanie specjalne do pracy w ekstremalnych warunkach otoczenia (strefa ATEX 2)
  System łączony HELM: łączy automatyczne i ręczne procesy produkcyjne oraz zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni
  Stacja podnoszenia i opuszczania HELM: idealne rozwiązanie do przenoszenia ładunków transportowych na różnych wysokościach i poziomach

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...