• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  28.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Klasyczny profil HELM: niepowtarzalny i sprawdzony od dziesięcioleci

  Klasyczny profil HELM: niepowtarzalny i sprawdzony od dziesięcioleci

  Modułowe rozwiązania systemowe zapewniające maksymalną elastyczność 

  Założona w 1925 roku i mająca siedzibę w Heiligenhaus (Niemcy) firma Woelm GmbH obsługuje wiele sektorów przemysłu jako specjalista w zakresie produkcji systemów transportu technologicznego pod marką HELM. Oferuje ona modułowe rozwiązania systemowe precyzyjnie dostosowane do konkretnych zastosowań i indywidualnych potrzeb klientów: od lekkich suwnic i systemów manualnych, po rozwiązania półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane systemy przenośników Power&Free. Woelm dostarcza też swoim klientom komponenty i podzespoły umożliwiające samodzielną instalację systemu. 

  Wysokie standardy jakości 
  Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji licznych projektów na całym świecie oraz szerokiej ofercie możliwe jest spełnienie zróżnicowanych wymagań klientów. Produkty HELM Fördertechnik są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dużą precyzją oraz posiadają znak jakości „Made in Germany”. Od 1996 roku firma posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001, a od roku 2015 i 2016 z normami DIN EN 1090 i DIN EN ISO 50001. 

  Kompleksowy zakres usług 
  Jako kompleksowy dostawca firma zapewnia szeroką gamę rozwiązań z „jednej ręki” – od doradztwa i projektu, po wykonanie konstrukcji stalowej, dostawę systemu transportu wraz ze sterowaniem, montaż i uruchomienie, a także obsługę serwisową. Klient jest zawsze najważniejszy: intensywny, osobisty kontakt rozpoczyna się już od pierwszej konsultacji z kompetentnym specjalistą. Przedsiębiorstwo dąży do zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi i maksymalnego wsparcia klienta oraz zbudowania wieloletniego partnerstwa. 

  Maksymalna elastyczność 
  HELM Fördertechnik pracuje w oparciu o inteligentny system modułowy składający się z wysokiej jakości standardowych komponentów, spełniających złożone wymagania technologiczne i warianty montażu. W razie potrzeby możliwe jest indywidualne dostosowanie komponentów pod specyficzne wymagania klienta. Późniejsze adaptacje istniejących systemów, na przykład ze względu na zmiany w procesie produkcyjnym, można wprowadzać szybko i elastycznie: wszystkie elementy systemu można rekonfigurować, częściowo lub w pełni zautomatyzować, a nawet przenieść do nowego zakładu produkcyjnego. System może więc zmieniać się wraz z rozwojem klienta. 

  Zrównoważony rozwój produktów 
  Dzięki kompatybilnej gamie produktowej systemy HELM można w każdej chwili dostosować do zmieniających się potrzeb: rozbudować, modernizować i zautomatyzować – nawet po upływie wielu lat. Wysokiej jakości komponenty charakteryzują się bardzo długim okresem eksploatacji, a dostępność części zamiennych gwarantowana przez co najmniej 25 lat. Zapewnia to klientom maksymalny komfort i bezpieczeństwo eksploatacji. 

  Optymalny przebieg procesu transportu 
  Niezależnie od tego, czy chodzi o suwnicę, żuraw obrotowy, system doprowadzania energii czy przenośnik podwieszany – systemy firmy Woelm zapewniają ergonomiczną optymalizację miejsca pracy, a tym samym podwyższają jej wydajność i komfort. 
  Jedną z ostatnich innowacji firmy jest zautomatyzowana, obracająca się o 360 stopni stacja podnoszenia i opuszczania. Ułatwia ona znacznie ustawienie i obrót obrabianego elementu na wymaganej wysokości roboczej. Zmniejsza też w dużym stopniu obciążenie fizyczne pracownika i poprawia warunki pracy stanowiskowej. 

  Woelm GmbH
  e-mail: contact@woelm.pl
  tel: 608 331 361
  www.woelm.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Obrotowa stacja podnoszenia i opuszczania HELM (360 stopni) – tutaj jako zamknięte rozwiązanie specjalne do pracy w ekstremalnych warunkach otoczenia (strefa ATEX 2)
  System łączony HELM: łączy automatyczne i ręczne procesy produkcyjne oraz zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni
  Stacja podnoszenia i opuszczania HELM: idealne rozwiązanie do przenoszenia ładunków transportowych na różnych wysokościach i poziomach

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...