• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  28.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 3 z 3

  Ściana lakiernicza sucha typu LACKY 1616
  Urządzenia tego typu posiadają standardowo wbudowany u góry na ścianie specjalny wentylator zapewniający bardzo dużą wydajność, który wyposażony jest w silnik z zabezpieczeniem przeciweksplozyjnym. Dodatkowym atutem urządzenia jest mały hałas. Ściany posiadają na całej powierzchni suchy filtr wykonany na bazie specjalnego włókna szklanego, który ma zdolność absorpcji do 4700 mg/m² i skuteczności separacji 98−99%.
  Mata filtracyjna z włókna szklanego ma o wiele dłuższą żywotność od filtrów kartonowych, jest bezpieczniejsza w eksploatacji, można ją w łatwy sposób regenerować, czyszcząc sprężonym powietrzem, co nie jest możliwe przy zastosowaniu filtra kartonowego.

  Ściana lakiernicza typu NFW 2020
  Urządzenia te posiadają standardowo wbudowany wewnątrz specjalny wentylator zapewniający bardzo dużą wydajność z zabezpieczeniem przeciweksplozyjnym i emitujący mały hałas, co gwarantuje duży komfort pracy obsłudze. Wentylator przysłonięty jest ściankami profilowymi (podwójne żaluzje metalowe), które odseparowują 70−80% lakieru z powietrza.

  Następnym elementem umieszczonym bezpośrednio za żaluzjami metalowymi jest suchy filtr wykonany na bazie specjalnego włókna szklanego, który ma zdolność absorpcji do 4700 mg/m² i skuteczności separacji 98−99%.

  NESTRO
  e-mail: info@nestro.pl
  www.nestro.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...