• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  28.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 3

  Ściany lakiernicze (i nie tylko) firmy NESTRO 

  Firma NESTRO wspomaga Twoją kreatywność i umiejętności, ponieważ troszczy się o optymalne warunki pracy. Instalacje wyciągowe w obszarach produkcji obejmujących szlifowanie i lakierowanie umożliwiają Ci tworzenie perfekcyjnych powierzchni oraz spokojną pracę bez masek oddechowych. W każdej sytuacji realizowania inwestycji w obszarach związanych z lakierowaniem firma oferuje doskonale zorganizowane, optymalnie dopasowane i wydajne ściany lakiernicze umożliwiające racjonalizację procesów pracy.

  NESTRO posiada już 45-letnie doświadczenie w dziedzinie konstrukcji systemów odpylania i lakierowania dla zakładów produkcyjnych, dzięki temu oferuje pewne i sprawdzone systemy.
  Firma zapewnia konkretne know-how, całościowe zaplecze techniczne oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt techniki lakierniczej. Gwarantuje, że koszty inwestycji zwracają się bardzo szybko. Co więcej, nakłady na infrastrukturę obniżone są od samego początku. Zastosowanie odpowiednich urządzeń pozwala na uzyskanie oszczędności energii rzędu do 30%. 
  Oferowane ściany lakiernicze umożliwiają nie tylko przyspieszenie procesów środowiska pracy, ale również poprawiają jego jakość, ograniczają poziom stresu pracowników i podnoszą wydajność. Spodziewane korzyści to nie tylko oszczędności, ale również zoptymalizowane procesy i efektywniejsza praca. Poprawione zostają procesy schnięcia, uzyskuje się niezawodną jakość i bardzo długą żywotność, a wszystkie filtry wymienia się łatwo.

  Zastosowanie technologii NESTRO znacząco ułatwia radzenie sobie z rozpylonymi w powietrzu substancjami. Rozwiązanie pozwala na obróbkę elementów różnej wielkości, zapewniając stale niezmienną, gwarantowaną jakość. Technologia umożliwia nieskrępowaną pracę na stanowisku, gwarantując stałą i równomierną filtrację powietrza.

  Ściany lakiernicze suche
  Dzięki zastosowaniu urządzeń do odsysania mgły lakierniczej na sucho zmniejsza się zagrożenie dla zdrowia pracowników, a także zagrożenie pożarem i wybuchem towarzyszące pracom lakierniczym powodowane przez rozpuszczalniki. Produkty zapewniają efektywne odsysanie mgły lakierniczej za pomocą różnych systemów wstępnej separacji i filtrów końcowych o wysokiej skuteczności, które można z łatwością czyścić lub konserwować, zapewniając nieprzerwanie idealne odsysanie.

  Korzyści:

  • kompaktowe i wydajne, nadają się do wszystkich mniejszych zakładów, np. do okazyjnych prac lakierniczych związanych z przebudową wnętrz,
  • łatwe wyjmowanie i czyszczenie dużych mat pochłaniających mgłę lakierniczą,
  • boczne blachy kierunkowe wspomagają przepływ powietrza,
  • zbudowany wewnątrz wentylator z silnikiem zabezpieczonym przed wybuchem EX,
  • możliwość zamontowania nawiewu sufitowego doprowadzającego powietrze w celu uzyskania lepszych wyników.

  Urządzenia lakiernicze PAINTLINE do odsysania mgły lakierniczej
  Do najbardziej wymagających prac z zastosowaniem na posadzce lub pod podłogą opracowano system PAINTLINE z trzema klasami mocy oraz wydajnościami instalacji odciągowej: Classic od 7500 do 9600 m3/h, Comfort do 14 500 m3/h oraz Premium do 24 500 m3/h. Pozwala on na zachowanie równie wysokiej jakości lakierowania nawet podczas pracy ciągłej, zapewniając jednocześnie prostotę obsługi.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...