Szukaj

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 6(110)/2017

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  9 miesięcy temu  29.12.2017, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  JAK DZIAŁA SERWIS PUT WAGNER-SERVICE?

  Firma PUT WAGNER-SERVICE, jako wiodący dostawca wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi, szczególny nacisk kładzie na zapewnienie profesjonalnego serwisu dla swoich partnerów.

  Dział serwisu PUT Wagner­-Service zapewnia kompleksową obsługę techniczną i serwisową urządzeń marki Wagner. Klienci firmy cenią sobie profesjonalną obsługę gwarantowaną przez specjalistów w zakresie lakierowania ciekłego i proszkowego. 
  W siedzibie firmy PUT Wagner­-Service w Świętochłowicach znajduje się centrum serwisowe. Na terenie całej Polski znajdują się cztery oddziały handlowo-serwisowe: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Ełku, które zapewniają obsługę klienta w regionach. Dział serwisu reprezentowany jest przez wysokiej klasy specjalistów i techników. Wiedza i doświadczenie pracowników jest bezcenną wartością dla wszystkich klientów firmy, którym zależy na fachowej obsłudze technicznej. 
  Każdy z działów PUT Wagner-­Service ma swój dedykowany zespół serwisowy. Są to specjaliści od systemów aplikacji ciekłych, proszkowych, urządzeń dla budownictwa i majsterkowiczów.
  Wewnątrz działu serwisu zadania podzielone są między techników, którzy zajmują się instalacją i uruchomieniem urządzeń czy systemów aplikacyjnych oraz serwisantów, którzy zajmują się serwisem i obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną.
  Tak zbudowana struktura pozwala na szybkie reagowanie i prewencyjne usuwanie usterek. Szybkość działania serwisu pozwala na minimalizację kosztów przestojów procesów produkcyjnych u kontrahentów. Organizacja firmy pozwala szybko zareagować na ewentualne awarie.
  – Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, począwszy od doboru odpowiednich urządzeń dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb – mówi Wojciech Wilczek, współwłaściciel PUT Wagner-Service. 
  Wiedza i profesjonalizm pracowników zajmujących się serwisowaniem urządzeń wynika z ich wieloletniego doświadczenia. 

  CONTRACTOR

  Doradcy techniczno-handlowi w dziale Contractor (budownictwo) odpowiadają za dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta zajmującego się malowaniem natryskowym ścian czy elewacji, natryskiem tynków, bitumów, hydroizolacji itp. Doradcy osobiście udzielają instruktażu z obsługi maszyn oraz doboru parametrów aplikowanych materiałów. Serwis w dziale Contractor zajmuje się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi urządzeń, a także sprzedażą części i akcesoriów. 

  PRZEMYSŁ

  Dział serwisu w zakresie lakierowania ciekłego i proszkowego składa się z kompetentnych specjalistów. Zapewniają oni kontrahentom kompleksową obsługę techniczną i serwisową na każdym etapie realizacji projektu: od planowania przez instalację i uruchomienie urządzeń lakierniczych aż po naprawy. 
  Ich wieloletnie doświadczenie, wiedza, znajomość urządzeń oraz całego procesu lakierowania zapewnia bezawaryjną eksploatację linii lakierniczych. 
  Serwis zajmuje się również przeglądami okresowymi, szybkim usuwaniem usterek, a także diagnostyką przyczyn ich wystąpienia. Technicy i serwisanci PUT Wagner-Service kierują się zasadą, że każda usterka systemu jest jest lekcją na przyszłość, z której można wyciągnąć konstruktywne wnioski. 

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta
  Kompleksowa obsługa klienta

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 6(110)/2017

  do góry strony