• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Technologie Lakiernicze

  Wydanie nr: 1(123)/2020

  Artykuły branżowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  26.02.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Systemy transportu technologicznego HELM w praktyce

  Na tegorocznych targach Expo Surface w Kielcach Woelm GmbH ponownie zaprezentuje swoje sprawdzone rozwiązania w hali G na stoisku 07. 

  Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł samochodowy, obróbkę powierzchniową, czy intralogistykę – firma Woelm od wielu lat oferuje swoim klientom inteligentne i indywidualne rozwiązania dla najróżniejszych zadań logistycznych: od komponentów i ręcznych systemów podwieszanych, po w pełni zautomatyzowane systemy transportowe, które mogą być dostarczane jako rozwiązania „pod klucz”. W Polsce z powodzeniem wdrożono już wiele skomplikowanych systemów dla specjalnych wymagań klientów.
  Po 90 latach funkcjonowania rodzinna firma z Heiligenhausu nadal stawia sobie za cel i dąży do znalezienia nowych, inteligentnych rozwiązań dla najróżniejszych zadań logistycznych, a tym samym do zagwarantowania najwyższej elastyczności, wydajności i ergonomii. Wszystkie systemy transportu zaprojektowane przez Woelm GmbH są indywidualnymi rozwiązaniami dostosowanymi do danego zastosowania. Są one zunifikowane i montowane z modułów bazowych. Specjaliści Woelm zapewniają oczywiście kompleksowe współdziałanie wszystkich komponentów i projektują rozwiązania spełniające najwyższe standardy jakościowe i oczekiwania klienta.

  Szeroka oferta firmy obejmuje systemy manualne, sprawdzone systemy HELM Kombi (połączenie systemu zautomatyzowanego i manualnego), klasyczne systemy Power & Free oraz przenośniki kołowe. Paleta rozwiązań zawiera również stacje podnoszenia i opuszczania, lekkie systemy suwnicowe, żurawie przyścienne i słupowe oraz systemy doprowadzenia przewodów zasilających. Wszystkie rozwiązania służą do uproszczenia procesu produkcji i podniesienia jej ergonomii.
  – Z niecierpliwością czekamy na ponowne zaprezentowanie naszego portfolio licznym gościom na Expo Surface w Kielcach – mówi Karl Kristian Woelm, dyrektor zarządzający Woelm GmbH. – Również w 2020 roku naszym celem jest nawiązanie nowych kontaktów z klientami w Polsce i zintensyfikowanie istniejących.

  Woelm GmbH

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...