• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wyroby Lakiernicze

  AkzoNobel ogłasza Inspirujący Błękit (angielska nazwa Bright Skies) Kolorem Roku 2022 r. Lekki, jasny odcień błękitu jest niczym powiew świeżego powietrza, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy.

  Po okresie zamknięcia i izolacji ludzie pragną swobody. Z szeroko zakrojonych badań nad globalnymi trendami, które zostały przeprowadzone przez zespół ekspertów AkzoNobel oraz międzynarodowych projektantów wynika, że potrzebujemy otwartych przestrzeni, chcemy poczuć więź z naturą i spojrzeć na wszystko świeżym okiem.

  Wydarzenia ostatnich dwóch lat uwypukliły społeczne, ekonomiczne i środowiskowe aspekty naszego życia. Nasze priorytety uległy zmianie i skupiamy się bardziej na rodzinie, przyjaciołach, ognisku domowym i otaczającym nas świecie.

  – Inspirujący Błękit, pomoże nam w nadchodzącym roku czerpać pełnymi garściami z nowych pomysłów i kształtować nową przyszłość – mówi Heleen van Gent, Creative Director z Global Aesthetic Center firmy AkzoNobel. – Ten odcień odzwierciedla bezkresne niebo znajdujące się nad nami i daje przestrzeń, żebyśmy na nowo określili rolę naszego domu, przyrody, sztuki, a także byli gotowi na nowe możliwości. Klienci pragną wyrazić siebie i przekształcić swoją przestrzeń, dlatego my, jako eksperci do spraw koloru, chcemy ich zainspirować, by dokonali bardziej świadomego wyboru barw.

  Analiza trendów i wyników badań nad kolorami prowadzona co roku przez Global Aesthetic Center, przekładana jest przez ekspertów AkzoNobel na język kolorów, produktów i inspirujących treści wizualnych.

  – Nasze biznesy Paints and Coatings wykorzystują uzyskane wyniki badań do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, w których ważnym motywem jest modny kolor –

  twierdzi Michael Friede, Chief Commercial Officer Performance Coatings. – Co roku torujemy drogę do świata nieprzebranych możliwości dla naszych klientów i konsumentów, oferując im kolory i specjalistyczne powłoki przeznaczone dla różnych branż przemysłowych, w tym farb dekoracyjnych, architektury, lotnictwa, motoryzacji, elektronicznych wyrobów konsumenckich i powłok do drewna.

  Chcąc pokazać, jak Inspirujący Błękit współgra z szeregiem innych odcieni, Global Aesthetic Center firmy AkzoNobel zaprojektowało cztery palety barw inspirowane zaciszem domowym i jego zmieniającymi się funkcjami: Kolory do Biur, Kolory do Stref Relaksu, Kolory do Pracowni i Kolory do Otwartych Przestrzeni. Palety ułatwiają wybór i łączenie stonowanych, delikatnych odcieni z radośniejszymi nutami. Dzięki nim można wydzielić strefy tematyczne w wielofunkcyjnych pomieszczeniach, wnieść do wnętrza elementy natury, stworzyć kojącą atmosferę lub zaaranżować przytulne miejsce odpoczynku.

  Ogłoszone trendy wykorzystywane są również przez biznesy: Automotive and Specialty Coatings, Coil and Extrusion Coatings, Powder Coatings i Wood Coatings. Dla branż takich jak lotnictwo, motoryzacja, elektroniczne wyroby konsumpcyjne, metalowe meble, artykuły AGD, stolarstwo, podłogi, produkty budowlane i architektura opracowywane są indywidualne palety kolorów dostosowane do specyfiki tych rynków.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...