• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wyroby Lakiernicze

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  06.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma PPG poinformowała o zakończeniu dwóch prób produkcyjnych systemu bazowo-klarownego PPG DESOTHANE™ HD CA9007 na samolotach Boeing 767 dla FedEx w lakierni Boeinga w Everett w stanie Waszyngton.

  Lakier bazowy PPG Desothane HD CA9007 nakłada się łatwo w jednej aplikacji, zapewniając szybkie schnięcie, lepsze krycie, kolor i estetyczny wygląd. Połączenie lakieru bazowego PPG Desothane HD CA9007 z lakierem bezbarwnym zapewnia doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, czynniki chemiczne i plamy oraz polerowalność przy jednoczesnym uzyskaniu wysokiego połysku końcowego wykończenia powierzchni.

  – Lakiernicy Boeinga i pracownicy serwisu technicznego PPG współpracowali podczas całego procesu aplikacji – powiedział Sam Millikin, dyrektor globalny PPG działu powłok i uszczelniaczy. – Otrzymaliśmy pozytywne recenzje od wielu klientów, szczególnie w odniesieniu do łatwości aplikacji, układu produktu i ostatecznego wyglądu ukończonego samolotu.

  Dla producentów oryginalnego sprzętu (OEM) i linii lotniczych, system bazowo-klarowny PPG Desothane HD CA9007 skraca czas malowania samolotów i charakteryzuje się szybkim czasem utwardzania, co zwiększa efektywność operacji. System ten zapewnia również zwiększoną trwałość i wydajność, co prowadzi do zmniejszenia liczby cykli przemalowań i wydłuża żywotność aktywów klienta.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...