• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Wyroby Lakiernicze

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  11.04.2022, ~ Administrator   

  Brytyjska firma HMG Paints niedawno udostępniła gamę 70 nowych kolorów metalicznych dla swojej bazy kolorów HMG ColourBase. Nowe kolory metaliczne są dostępne w szerokiej gamie produktów HMG i są przeznaczone między innymi dla takich branż, jak pojazdy użytkowe oraz sprzęt rolniczy i budowlany.

  − Nowe kolory metaliczne są doskonałym uzupełnieniem istniejącej oferty 2400 kolorów i będą popularne w wielu branżach − powiedział Danny Cleary, dyrektor sprzedaży HMG.

  Nowa gama zapewnia większe możliwości dopasowania kolorów dla klientów. Dzięki temu, że system wykorzystuje istniejące barwniki Unit Lite firmy HMG, nie ma potrzeby dokonywania kosztownych inwestycji, a kolory są dostępne po prostu poprzez aktualizację oprogramowania ColourBase do recepturowania kolorów firmy HMG, które już może poszczycić się ponad 90 000 kolorów.

  ColourBase zawiera ponad 2400 układów barwnych przedstawionych w kolejności chromatycznej na 20 planszach. Jest narzędziem wielofunkcyjnym w tym sensie, że nie tylko każdy kolor posiada kod chromatyczny, który identyfikuje jego pozycję w sekwencji kolorów, ale również odpowiada kolorowi istniejącemu na rynku w celu odniesienia się do niego.

  Kolory pochodzą z wielu popularnych systemów kolorystycznych, w tym RAL, British Standard, Commercial Vehicle Fleet Colours, Agricultural, Afnor i innych.

  Więcej informacji na temat usług kolorystycznych HMG można znaleźć na stronie https://www.hmgpaint.com/services/colourmatching.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata