• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wyroby Lakiernicze

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  15.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Axalta promuje swoje rozwiązania dla powlekania akumulatorów i silników pojazdów elektrycznych, przedstawiając również swój najnowszy proszek termoplastyczny Plascoat, który zapewnia ochronę antykorozyjną, przeciwporażeniową, przeciwodpryskową i przeciwogniową w jednej warstwie powłoki.

  Axalta odpowiada na rosnące potrzeby producentów pojazdów elektrycznych w zakresie poprawy wydajności akumulatorów, zapewniając jednocześnie ochronę silników elektrycznych, akumulatorów i elementów układu napędowego pojazdów przed korozją w celu utrzymania optymalnych temperatur, zmniejszenia ryzyka pożaru i uszkodzeń spowodowanych korozją, a także w celu zapobiegania zakłóceniom elektromagnetycznym.

  – W obliczu rosnącej liczby pojazdów elektrycznych sprzedawanych każdego roku i braku ogólnobranżowych standardów, które mogłyby kierować rozwojem produktu, producenci muszą szybko i efektywnie kosztowo rozwiązywać wyzwania inżynieryjne – powiedział Michael Glomp, wiceprezes Axalty ds. rozwiązań energetycznych. – Wykorzystując nasze doświadczenie w dziedzinie rozwiązań energetycznych, w połączeniu z wiedzą na temat przemysłu motoryzacyjnego i rynku eMobility, Axalta szybko opracowuje technologie powłok dostosowane do potrzeb producentów pojazdów elektrycznych.

  Jedną z form promocji wyrobów są aktualnie odbywające się w Stanach Zjednoczonych targi The Battery Show North America. Na stoisku można zobaczyć wiele rozwiązań do zastosowań w produkcji ogniw, modułów i pakietów baterii, w tym zabezpieczenia puszek/uchwytów na ogniwa, szyn zbiorczych i stojaków na moduły, termiczne wypełniacze szczelin, osłony EMI/RFI oraz zabezpieczenia antykorozyjne, antyudarowe, przeciwporażeniowe i przeciwpożarowe dla obudów baterii. Oferta Axalty w zakresie elektropowłok, termoutwardzalnych i termoplastycznych powłok proszkowych, ognioodpornych powłok ciekłych i żywic odlewniczych została opracowana specjalnie do zastosowań w akumulatorach.

  Axalta promuje również nowy wielofunkcyjny proszek termoplastyczny. Plascoat PPA571ES FR łączy w sobie ochronę antykorozyjną, przeciwporażeniową i przeciwodpryskową w jednej warstwie powłoki, oszczędzając miejsce zarezerwowane na akumulator, czas produkcji i koszty. Jest on również niepalny (samogasnący) i chroni strukturę akumulatora w przypadku pożaru.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...