• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  28.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 6 minut

  Element przed procesem obróbki strumieniowej

  Element przed procesem obróbki strumieniowej

  Strona 2 z 2

  Szybka i kompetentna współpraca
  Zarówno w fazie projektu, jak i podczas instalacji maszyny i uruchomienia, aż do wsparcia produkcji, komunikacja była więcej niż zadowalająca. − Dzięki intensywnym konsultacjom w fazie projektu wprowadziliśmy jedynie kilka zmian – podsumowuje Florian Lorenz. − Potrafiliśmy na bieżąco reagować na zaistniałe sytuacje. Trzymaliśmy się całkowicie planu. Współpraca układała się bardzo dobrze. Podczas montażu i uruchomienia urządzenia mogliśmy szybko uzyskać dostęp do monterów AGTOS. W ciągu kilku godzin mógł być przy nas ktoś, kto pomógł nam dostosować procesy lub jeszcze bardziej zoptymalizować pracę urządzenia. 

  O AGTOS − kompetencje w zakresie technologii czyszczenia 

  W dwóch lokalizacjach firmy AGTOS pracuje ponad 160 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Emsdetten. Produkcja zlokalizowana jest w polskim mieście Konin. 

  AGTOS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji oczyszczarek strumieniowo-ściernych z wirnikiem rzutowym. Możliwości zastosowania maszyn: od obróbki dużych ilości części łańcuchowych o wymiarach milimetrowych po konstrukcje stalowe wielkości kontenerów morskich. 
  Firmy z różnych branż cenią sobie technologię śrutowania AGTOS, np. klienci pochodzący z branży motoryzacyjnej i dostawcy części samochodowych, odlewnie i kuźnie, a wśród sektorów docelowych znajdują się również firmy handlujące stalą, przemysł elementów złącznych i budowa maszyn. 
  Używane oczyszczarki są również w ofercie i prezentowane na stronie internetowej. Kompetentny serwis oczyszczarek wirnikowych uzupełnia zakres usług. Przez serwis rozumie się szybką dostawę wszystkich części zużywalnych i zamiennych, jak również doradztwo w zakresie możliwych przebudów i modernizacji, przeglądów i napraw maszyn. Teraz dostępna jest również mająca wiele zalet aplikacja serwisowa.

  ULF KAPITZA
  AGTOS Polska Sp. z o.o.
  www.agtos.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Od lewej: dyrektor zarządzający Martin Stolle, kierownik produkcji w odlewni Florian Lorenz i kierownik ds. rozwoju działalności i marketingu w firmie AGTOS Ulf Kapitza
  Celem obróbki strumieniowej jest usunięcie piasku z obrabianych przedmiotów

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...