• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 1(123)/2020

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  26.02.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Zeller+Gmelin przeprowadza testy swoich produktów w centrach technologicznych lub bezpośrednio w zakładach w warunkach produkcyjnych.

  Zeller+Gmelin przeprowadza testy swoich produktów w centrach technologicznych lub bezpośrednio w zakładach w warunkach produkcyjnych.

  Efektywne media płuczące Zeller+Gmelin

  Od wielu lat przemysł motoryzacyjny realizuje trendy kolorystyczne, pokrywając swoje produkty profesjonalnymi lakierami podkładowymi, bazowymi i transparentymi. Coraz to nowe kolory i efekty, które zachęcają klienta do wyboru auta, niosą za sobą pokaźny bagaż bezpośredniego oddziaływania na środowisko naturalne. 

  Stosowane metody lakierowania opierają się na produktach wodnorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych. Przemysł motoryzacyjny stara się zewsząd wprowadzić innowacje dotyczące emisji spalin – wdrażanie pojazdów o napędzie elektrycznym jest tego najlepszym dowodem. Jest to oczywiście krok w przód dbający o środowisko naturalne. Czy to wszystko, co można zrobić? Nie, możliwe są inne przyjazne ekologii kroki w doborze środków produkcji. Firma Zeller+Gmelin od lat zajmuje się produkcją mediów płuczących, które są wolne od lotnych związków organicznych. 
  Diviniol HPT Cleaner 1820 jest najlepszym dowodem na to, iż można w 2-procentowym stężeniu z wodą demineralizowaną wypłukać instalację lakierniczą nie używając LZO.
  Osobną grupą produktów rozwijanych przez Zeller+Gmelin są produkty o obniżonej zawartości LZO. Divinol SPT Cleaner 1881, dedykowany instalacjom rozcieńczalnikowym, ma zredukowany poziom LZO do 70 proc. Premiera produktu SPT Cleaner 1884 z 50-procentową zawartością odbyła się w styczniu i potwierdziła możliwości płukania lakierów bezbarwnych 2K tym preparatem. 

  Zeller+Gmelin nieustannie poszukuje innowacyjnych metod czyszczeń przyjaznych środowisku naturalnemu. Obniżenie zawartości LZO do 50 procent to nie jest ostatni krok firmy.                               

  Paweł Tarnawski
  Area Sales Manager Poland  

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...