Szukaj

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 1(123)/2020

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  2 miesiące temu  26.02.2020, ~ Administrator   

  Zeller+Gmelin przeprowadza testy swoich produktów w centrach technologicznych lub bezpośrednio w zakładach w warunkach produkcyjnych.

  Zeller+Gmelin przeprowadza testy swoich produktów w centrach technologicznych lub bezpośrednio w zakładach w warunkach produkcyjnych.

  Efektywne media płuczące Zeller+Gmelin

  Od wielu lat przemysł motoryzacyjny realizuje trendy kolorystyczne, pokrywając swoje produkty profesjonalnymi lakierami podkładowymi, bazowymi i transparentymi. Coraz to nowe kolory i efekty, które zachęcają klienta do wyboru auta, niosą za sobą pokaźny bagaż bezpośredniego oddziaływania na środowisko naturalne. 

  Stosowane metody lakierowania opierają się na produktach wodnorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych. Przemysł motoryzacyjny stara się zewsząd wprowadzić innowacje dotyczące emisji spalin – wdrażanie pojazdów o napędzie elektrycznym jest tego najlepszym dowodem. Jest to oczywiście krok w przód dbający o środowisko naturalne. Czy to wszystko, co można zrobić? Nie, możliwe są inne przyjazne ekologii kroki w doborze środków produkcji. Firma Zeller+Gmelin od lat zajmuje się produkcją mediów płuczących, które są wolne od lotnych związków organicznych. 
  Diviniol HPT Cleaner 1820 jest najlepszym dowodem na to, iż można w 2-procentowym stężeniu z wodą demineralizowaną wypłukać instalację lakierniczą nie używając LZO.
  Osobną grupą produktów rozwijanych przez Zeller+Gmelin są produkty o obniżonej zawartości LZO. Divinol SPT Cleaner 1881, dedykowany instalacjom rozcieńczalnikowym, ma zredukowany...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony