• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 3(131)/2021

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  15.07.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wysokości całkowitej standardowe modele śrutownic RHBE i RMBC są wyjątkowo kompaktowe, a ponieważ nie wymagają one fundamentów, ich instalacja jest łatwa i ekonomiczna.

  Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wysokości całkowitej standardowe modele śrutownic RHBE i RMBC są wyjątkowo kompaktowe, a ponieważ nie wymagają one fundamentów, ich instalacja jest łatwa i ekonomiczna.

  Strona 1 z 2

  Efektywne kosztowo i wysokiej jakości rozwiązania w zakresie śrutowania 

  Śrutowanie jest jedną z kluczowych technologii uszlachetniania produktów przemysłowych, jeśli chodzi o uzyskanie wymaganej powierzchni i właściwości technicznych dla szerokiej gamy wyrobów gotowych i półfabrykatów. Dla wielu z tych zastosowań efektywne kosztowo standardowe urządzenia do śrutowania firmy Rösler nie tylko zapewnią określone wyniki, ale również spełnią wymagania dotyczące wydajności.

  Uzyskanie konkurencyjnego wykończenia powierzchni poprzez śrutowanie nie zawsze wymaga instalowania skomplikowanych, w pełni zautomatyzowanych systemów. Wiele wymagań dotyczących jakości i wydajności można spełnić za pomocą niedrogich standardowych urządzeń. Do różnych zadań związanych z obróbką strumieniowo-ścierną firma Rösler oferuje szeroki zakres maszyn, które mogą pracować nawet bez konieczności wykonywania fundamentów czy zagłębień. Maszyny te mogą być używane do wszelkiego rodzaju zastosowań, takich jak usuwanie piasku i zgorzeliny z odlewów i odkuwek, kulkowanie części samochodowych (w tym do samochodów ciężarowych) lub czyszczenie strumieniowo-ścierne i przygotowywanie powierzchni w przemyśle stalowym. 

  Wysoka jakość na każdym etapie 

  Dla firmy Rösler termin „Standard” oznacza montaż maszyn ze standardowych komponentów, dostępnych z magazynu lub specjalnie wyprodukowanych w celu spełnienia wymagań technicznych danego zamówienia klienta. Elastyczne moduły wyposażenia umożliwiają spełnienie wymagań klienta w precyzyjnie określonych ramach technicznych i przy zaskakująco krótkim czasie dostawy. Firma Rösler nie idzie na żadne kompromisy w zakresie technologii turbin. Wszystkie standardowe maszyny są wyposażone w wysoko wydajne turbiny Gamma precyzyjnie dostosowane do danego zadania technologicznego. Turbiny te, wyposażone w zakrzywione łopatki wyrzutowe w kształcie litery Y, oferują wydajność śrutowania do 20% wyższą od wydajności tradycyjnych turbin. W efekcie uzyskujemy skrócenie czasu cyklu o 15 do 20%, co zwiększa nie tylko wydajność maszyny, ale także obniża koszty osobowe związane z operacjami śrutowania. Ponieważ poprzez łatwe obrócenie łopatek wyrzutowych można wykorzystać ich obie strony, w praktyce podwajamy ich żywotność. Inną cechą turbin Gamma jest to, że ich zapotrzebowanie na energię jest znacznie mniejsze niż turbin konwencjonalnych.
  Pojemność odpylacza jest dokładnie dopasowywana do wielkości komory roboczej. Co więcej, specjalny system odciągu powietrza zapewnia, że obrabiane detale wychodzą z oczyszczarki doskonale czyste. System recyklingu i czyszczenia medium roboczego jest również skonstruowany z myślą o długiej żywotności sprzętu. Na przykład zoptymalizowana kurtyna w separatorze powietrznym zapewnia skuteczne usuwanie pyłu i innych zanieczyszczeń ze strumienia śrutu. Pomaga to zmniejszyć zużycie mediów i zużycie maszyny. 
  Do ciężkich prac związanych z czyszczeniem strumieniowo-ścieralnym o potencjalnie wysokim stopniu zużycia, takich jak usuwanie piasku odlewniczego z odlewów w odlewniach, firma Rösler oferuje takie wersje swojego standardowego wyposażenia, które zostały zaprojektowane specjalnie dla sprostania wymagającym warunkom pracy. 
  Niezależnie od wielkości lub konfiguracji technicznej maszyny standardowe mogą być instalowane jako urządzenia typu „plug and play” i szybko uruchamiane. Prawie wszystkie standardowe oczyszczarki strumieniowo-ścierne mogą być zademonstrowane w trakcie pracy w centrum testowym Rösler. Na wyposażenie standardowe producent oferuje trzyletnią gwarancję, z wyłączeniem części zużywających się i komponentów elektrycznych. Globalna sieć serwisowa firmy Rösler jest dostępna dla wszystkich serwisów konserwacyjnych i naprawczych tych maszyn.      

  GALERIA ZDJĘĆ

  Rosker, śrutownice, śrutowanie, mechaniczna obróbka powierzchni, przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem,
  Przy identycznych warunkach pracy sprawdzona technologia turbin firmy Rösler gwarantuje stałe i powtarzalne wyniki obróbki strumieniowej w krótszym czasie cyklu.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ tokso 1 11 miesięcy temu A takie podstawowe wyposażenie to gdzie kupujecie - https://www.amart.pl/... ? Tam? Bo wydaje mi się, że w sieci jest zdecydowanie łatwiej o sensowne okazje. Jak to wygląda z waszego doświadczenia? Pomysły, podpowiedzi?
   oceń komentarz zgłoś do moderacji