• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Przygotowanie Powierzchni

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  19.01.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Oczyszczarka strumieniowo-ścierna z taśmą drucianą AGTOS.

  Oczyszczarka strumieniowo-ścierna z taśmą drucianą AGTOS.

  Nowe trendy w technologii obróbki strumieniowo-ściernej prezentuje firma AGTOS m.in. na targach EUROGUSS, które odbywają w Norymberdze w dniach 18-20 stycznia 2022 r.

  Obróbka powierzchniowa skomplikowanych odlewów z aluminium i magnezu staje się coraz bardziej wymagająca. W tym kontekście ważna jest również odtwarzalność procesu obróbki strumieniowo-ściernej dla części produkowanych masowo. Zainteresowani uzyskują przegląd o tym, w jaki sposób jest to brane pod uwagę przy tworzeniu koncepcji i jak jest ona realizowana w praktyce.

  Do obrabiania lekkich komponentów oraz odlewów aluminiowych i magnezowych firma AGTOS opracowała specjalne systemy do obróbki strumieniowo-ściernej. Jako ścierniwo jest często używane również aluminium.

  Najważniejszą kwestią po zainwestowaniu w system do obróbki strumieniowo-ścierne są koszty eksploatacji. Nowa aplikacja serwisowa AGTOS podejmuje rozwój cyfrowy i oferuje klientom nowe korzyści. Jest ona dostępna do pobrania w znanych sklepach Android i Apple. Technik serwisu AGTOS może w ten sposób udzielić wskazówek i instrukcji dotyczących konserwacji i napraw bez żadnych kosztów podróży. Na życzenie zostaną one tłumaczone symultanicznie. Technik widzi dokładnie to samo, co człowiek na miejscu. W ten sposób może on optymalnie oszacować i ocenić sytuację. W celach ilustracyjnych można jednocześnie przesyłać dokumenty wyjaśniające, takie jak rysunki, grafiki i zdjęcia. Cała akcja jest dokumentowana, dzięki czemu jest dostępna cyfrowo do późniejszych celów (powtórzeniowych).

  W przypadku istniejących oczyszczarek strumieniowo-ściernych można osiągnąć wzrost wydajności. W ten sposób turbiny opracowane specjalnie do tego zastosowania pracują delikatniej, przez co zmniejsza się zużycie ścierniwa.

  Komentarze (2)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne