• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 2(130)/2021

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  4 miesiące temu  20.05.2021, ~ Administrator   

  Dzięki modułowej koncepcji UCMSmartLine, wielokomorowe systemy mycia zanurzeniowego mogą być indywidualnie projektowane do szerokiego zakresu zastosowań. System elektryczno-sterujący jest już zintegrowany w każdym module.

  Dzięki modułowej koncepcji UCMSmartLine, wielokomorowe systemy mycia zanurzeniowego mogą być indywidualnie projektowane do szerokiego zakresu zastosowań. System elektryczno-sterujący jest już zintegrowany w każdym module.

  Strona 1 z 3

  UCMSmartLine – wysoce elastyczny, modułowy system czyszczenia ultradźwiękowego

  W wielu branżach i na wielu rynkach przedsiębiorstwa stają przed coraz większymi wymaganiami dotyczącymi czystości swoich części. Często można to osiągnąć tylko dzięki wysoce precyzyjnym procesom czyszczenia dostosowanym do określonych wymagań. Do tego typu zastosowań firma UCM opracowała nową, ekonomiczną technologię czyszczenia ultradźwiękowego z serii UCMSmartLine. System oparty na znormalizowanych modułach zawiera zintegrowane obwody elektryczne i sterujące do procesów czyszczenia, płukania, suszenia, załadunku i rozładunku, a także wszechstronny system transportu. Moduły można skonfigurować w celu tworzenia niestandardowych, rozszerzalnych systemów do czyszczenia wstępnego, pośredniego i końcowego. 

  Szwajcarska firma UCM AG jest oddziałem grupy SBS Ecoclean, która specjalizuje się w wykańczaniu i czyszczeniu precyzyjnym. Dzięki nowo opracowanej serii wielokomorowych zanurzeniowych systemów czyszczenia UCMSmartLine firma odpowiada na trend, który pojawia się od pewnego czasu w wielu branżach i który coraz bardziej nabiera tempa. Ze względu na nowe i bardziej surowe wymagania dotyczące produktów, jak również zmiany w technologiach produkcji, klejenia i powlekania, a także bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące ochrony środowiska w niektórych sektorach, wymagania dotyczące czystości komponentów stale rosną. Firmy z sektora medycznego, przemysłu zegarmistrzowskiego i jubilerskiego, optyki, precyzyjnej i mikrotechnologii, przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców, producentów obrabiarek i przemysłu powłokowego stoją przed wyzwaniem spełnienia tych rygorystycznych specyfikacji dotyczących czystości...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Standardowy automatyczny system transportu wyposażony jest w serwonapęd zapewniający wyjątkowo delikatny transport obrabianego przedmiotu i specyficzne dla danych części podnoszenie do wstępnego suszenia, gdy opuszczają one ostatni zbiornik.
  Do dziewięciu etapów czyszczenia i płukania można zintegrować z systemem czyszczenia i wyposażać je w różne moduły do użytku z ultradźwiękami o pojedynczej, podwójnej i wieloczęstotliwościowej fali.
  Wszystkie mokre zbiorniki systemu, który w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej polerowanej elektrolitycznie, posiadają dwustronny przelew, który zapewnia natychmiastowe usuwanie oderwanych cząstek i innych zanieczyszczeń. Minimalizuje to ryzyko ponownego zanieczyszczenia podczas przenoszenia części.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony