• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 1(135)/2022

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  4 miesiące temu  25.02.2022, ~ Administrator   

  Urządzenie RMBC 4.2-HD zostało pomalowane według specyfikacji klienta i jest wyposażone w specjalne rozwiązania techniczne.

  Urządzenie RMBC 4.2-HD zostało pomalowane według specyfikacji klienta i jest wyposażone w specjalne rozwiązania techniczne.

  Strona 1 z 2

  Oczyszczarka strumieniowa z taśmą nieckową do przygotowywania powłok

  Śrutowanie jest najbardziej rozpowszechnioną technologią obróbki wstępnej, która ma na celu przygotowanie powierzchni sprężyn technicznych do kolejnych operacji nakładania powłok. W nowo powstałej linii produkcyjnej sprężyn ściskanych czyszczenie odbywa się w oczyszczarce z taśmą nieckową firmy Rösler. W krótkim czasie cyklu RMBC 4.2-HD wytwarza powierzchnie, które są idealnie przygotowane do późniejszej operacji nakładania powłok. Olej wprowadzony do procesu śrutowania jest neutralizowany i oddzielany od ścierniwa poprzez system oczyszczania tego ścierniwa. 

  Baumann Springs Ltd., z siedzibą w Ermenswil, Szwajcaria, jest światowym liderem w produkcji sprężyn i wszelkiego rodzaju wytłoczek. Ta rodzinna firma została założona w 1886 roku i od tego czasu jest zarządzana przez rodzinę, dziś już w piątym pokoleniu. Baumann Springs specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wyrobów na zamówienie o wąskich tolerancjach wymiarowych i wysokich wymaganiach dotyczących stabilności procesów w przemyśle samochodowym, inżynierii medycznej i na innych rynkach. Produkty są wytwarzane w 11 zakładach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. 

  Rozwiązanie śrutowania dla nowej linii produkcyjnej 

  W 2021 roku zakład w Stare Mesto w Czechach uruchomił nową linię produkcyjną dla różnych typów długich sprężyn ściskanych ze stali sprężynowej EN 10270-2. Do czyszczenia i nadawania struktury (szorstkowania) powierzchni sprężyn przed powlekaniem firma zakupiła w firmie Rösler...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Automatyczna kontrola przepływu ścierniwa umożliwia nie tylko monitorowanie, ale również precyzyjne dopasowanie przepływu ścierniwa do poszczególnych elementów obrabianych. Uzupełnianie ścierniwa odbywa się również w pełni automatycznie.
  Oczyszczarka wyposażona jest w dwie wysoko wydajne turbiny Gamma 300G, każda o mocy zainstalowanej 11 kW. Zapewnia to krótkie czasy cyklu. W porównaniu do konwencjonalnych turbin turbiny Gamma 300G wyposażone są w specjalnie zaprojektowane, zakrzywione łopatki wyrzucające, które generują do 20% wyższą wydajność wyrzutu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 1(135)/2022

  Reklama
  C1 - prenumerata