Szukaj

  Przygotowanie Powierzchni

  Wydanie nr: 4(126)/2020

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  miesiąc temu  14.08.2020, ~ Administrator   

  Inteligentne wsparcie procesów technologicznych

  Dynamiczny rozwój gospodarki oraz efektywne prowadzenie biznesu to przede wszystkim umiejętność szybkiego reagowania na zmiany w szeroko rozumianym otoczeniu biznesowym. Obecna sytuacja społeczno-gospodarcza oraz powstałe w jej efekcie zagrożenia dla prawidłowego funkcjonowania wielu firm wymagają zastosowania mechanizmów, które nie tylko będą pomocne w trakcie trwania pandemii, ale również mogą stanowić początek nowych formuł w relacjach biznesowych. 

  Przedsiębiorcy, poszukując bezpiecznych i ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań, zaczynają w coraz większym stopniu doceniać i korzystać z pracy zdalnej, komunikacji on-line, webinariów itd. Firma Alufinish Polska wyszła naprzeciw nowym wyzwaniom, tworząc profesjonalne narzędzie do pracy zdalnej, jednocześnie wpisujące się w dynamiczny rozwój idei Przemysłu 4.0. Oferujemy klientom do dyspozycji nowe rozwiązanie – aplikację Chemly, która jest odpowiedzią na zmieniające się warunki pracy przedsiębiorstw. 
  Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają na kreowanie nowatorskich rozwiązań w działalności firm technologicznych – dostawców chemii do procesów chemicznej obróbki powierzchni metali.
  Idea Przemysłu 4.0 stawia nowe wyzwania przed dostawcami produktów chemicznych oraz doradztwem w zakresie ich stosowania. Przemysł 4.0 obejmuje cały łańcuch działań – od złożenia zamówienia do dostarczenia komponentów do bieżącej produkcji, zakłada również wsparcie załogi poprzez dostęp do praktycznie każdej przydatnej informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Wykorzystując możliwości innowacyjnych technologii stworzyliśmy narzędzie do inteligentnego wsparcia serwisu technologicznego i obsługi logistycznej. Rozwój Internetu oraz komunikacji bezprzewodowej pozwolił nam na opracowanie pionierskiego systemu „Chemly – chemical technology management” będącego rozbudowaną aplikacją opartą o chmurę obliczeniową. Chemly, dostępna w formie aplikacji na smartfony, tablety oraz komputery osobiste, zapewnia indywidualną współpracę on-line technologa, laboranta, kierownika produkcji w zakładzie przemysłowym z przedstawicielem handlowym, inżynierem serwisu, działem zakupów i dostaw.

  Rozwiązanie Chemly to szansa na zoptymalizowanie procesów i zapasów oraz szybkie wsparcie serwisowe technologii. Dzięki nowym rozwiązaniom pracownicy zaangażowani w proces produkcyjny mogą korzystać z bezpośredniego dostępu do informacji technicznych, handlowych, historii analiz chemicznych, automatycznego kalkulatora dozowania produktów, a także z rozmów na czacie z opiekunem. Aplikacja, po zalogowaniu się do systemu Chemly, pozwala na śledzenie procesu zamówień i dostaw oraz umożliwia bezpośrednie szkolenia on-line pracowników w zakresie prowadzenia procesów technologicznych.
  Zastosowane przez nas rozwiązania są otwarciem na wdrożenie Internetu Rzeczy. Nowe linie technologiczne wyposażone w czujniki oraz urządzenia wykonawcze posiadające moduły komunikacji bezprzewodowej będą bezpośrednio przekazywać i odbierać informacje pozwalające na sterowanie parametrami technologicznymi. W najbliższej przyszłości Przemysł 4.0 oraz Internet Rzeczy będą powszechnie obecne – aplikacja Chemly jest pomostem pomiędzy firmami a dostawcą komponentów chemicznych do procesu przygotowania powierzchni metalu przed lakierowaniem proszkowym, cynkowaniem ogniowym, anodowaniem czy też myciem międzyoperacyjnym. 
  Oferujemy nowe rozwiązanie biznesowe otwierające drogę do interaktywnego komunikowania się użytkowników preparatów z naszym serwisem technicznym i działem handlowym. Aplikacja na wielu poziomach zapewnia realne wsparcie dla firm korzystających z produktów oferowanych przez Alufinish Polska.
  Zachęcamy do bezpośredniego zapoznania się z aplikacją poprzez instalację na osobistych urządzeniach mobilnych i u naszych konsultantów, którzy udzielą Państwu szczegółowych informacji związanych z Chemly.         

  Aplikacja Chemly na smartfon i tablet to: 

  • możliwości bieżącego śledzenia procesu, wprowadzania parametrów pracy linii,
  • dostęp do historii wyników analiz, 
  • swobodne pobieranie kart stosowanych produktów, 
  • kalkulator dozowania, czat z opiekunem, 
  • nieograniczony dostęp do wielu danych 

  oraz wiele innych funkcjonalności.

  Alufinish Polska
  www.alufinish.pl
  www.chemly.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony