Szukaj

  Procesy Wspomagające

  Wydanie nr: 6(116)/2018

  Artykuły branżowe

  Procesy Wspomagające

  5 miesięcy temu  03.01.2019, ~ Administrator   

  Wyraziste pigmenty efektowe zapewniają wysoką jakość wykończenia różnym kategoriom wyrobów powlekanych metodami przemysłowymi.

  Wyraziste pigmenty efektowe zapewniają wysoką jakość wykończenia różnym kategoriom wyrobów powlekanych metodami przemysłowymi.

  Strona 1 z 4

  Od 350 lat firmę Merck napędza ciekawość do tworzenia nowych rozwiązań dla przyszłych pokoleń

  Od zawsze, kierując się ciekawością, firma Merck rzuca wyzwania rzeczywistości, po to, by osiągać wielkie rzeczy. Historia firmy liczy sobie już 350 lat, ilustrując przeobrażenie małej apteki założonej w Darmstadt w Niemczech w 1668 roku, w globalną, wiodącą firmę naukowo-technologiczną, działającą w trzech sektorach, tj. life science (Life Science), zaawansowanych materiałów i technologii (Performance Materials) oraz ochrony zdrowia (Healthcare).

  Merck – to firma, która dysponuje 300 tys. produktów z obszaru Life Science – od laboratoryjnych systemów oczyszczania wody, poprzez techniki umożliwiające edytowanie genomu, aż po kompletne systemy produkcyjne dla sektora farmaceutycznego. Firma, której produkty są zróżnicowane jak kolory tęczy – od nowatorskich ciekłych kryształów i materiałów OLED do produkcji ekranów i wyświetlaczy, poprzez materiały do produkcji układów scalonych, aż po pigmenty efektowe do tworzyw sztucznych, lakierów przemysłowych, farb drukarskich i kosmetyków kolorowych. A także przełomowe terapie w leczeniu nowotworów i chorób przewlekłych. Tak właśnie Merck zmienia świat na lepsze. 
  Dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dynamicznie zmieniający się świat wymaga odkrywania tego, co wciąż nieznane, tworzenia innowacji i współpracy z naukowcami w poszukiwaniu...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony