• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Procesy Wspomagające

  Wydanie nr: 3(137)/2022

  Artykuły branżowe

  Procesy Wspomagające

  ponad rok temu  22.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Profesjonalne przygotowanie materiałów samoprzylepnych dla przemysłu

  Firma Masklogik, która jest liderem w produkcji i dystrybucji profesjonalnych systemów maskujących dla wszystkich powłok powierzchniowych, poszerza swój profil działalności o nowy dział – converting, czyli przygotowanie materiałów samoprzylepnych do klejenia, mocowania, maskowania, dystansowania, wyciszania, uszczelniania czy dekorowania, wykorzystywanych niemal w każdej dziedzinie przemysłu. 

  Szybkość, elastyczność i profesjonalizm, z tego znana jest firma Masklogik, która rozwiązuje każdy problem maskowania. Ciągłe inwestycje w rozwój technologii przetwórstwa oferowanych produktów daje firmie możliwość spełniania coraz to bardziej zróżnicowanych wymagań klientów. Stąd też nowa oferta – convertingu, czyli produkcji wykrojników, etykiet, taśm na potrzeby rozmaitych gałęzi przemysłu (m.in. AGD, automotive, agriculture, budownictwo, lotnictwo, farmacja). Takie wykroje służą do zabezpieczania przed lakierowaniem, jak również w trakcie transportu, pakowania produktów oraz łączenia elementów za pomocą taśm dwustronnych. Firma jest partnerem technicznym takich globalnych renomowanych marek, jak Tesa, 3M oraz Nitto. 
  W zależności od potrzeb klienta, Masklogik może opracować projekt wykroju, dopasować odpowiednie materiały, przygotować próbki do testów, służąc wsparciem i doradztwem oraz zapewniając szybki czas realizacji. Parametry taśm można dobrać indywidualnie pod kątem określonego przeznaczenia, gdyż często standardowe, uniwersalne materiały nie pasują do danego detalu lub konkretnej powierzchni. To gwarantuje otrzymanie wyrobu spersonalizowanego, wytrzymałego i odpornego na działanie różnych czynników. 

  Poza tym Masklogik oferuje technologie przetworzenia:

  • cięcie wzdłużne taśm samoprzylepnych,
  • przewijanie taśm,
  • arkuszowanie taśm, filców, rzepów,
  • sztancowanie Die Cut & Kiss Cut,
  • laminowanie wybranych produktów.

  W ofercie znajdują się także taśmy samoprzylepne (jedno- i dwustronne), taśmy i folie odblaskowe, folie ochronne, filce techniczne, a także dyspensery taśm.
  – Od koncepcji i wyboru materiałów, poprzez projektowanie i opracowywanie prototypów, aż po produkcję i globalne wsparcie logistyczne – to wszystko gwarantuje firma Masklogik – mówi Jakub Terefinko, Product Engineer. – Nasze zespoły specjalistów i technologów to partnerzy nieustannie zaangażowani we wsparcie innowacyjnych procesów klienta, wnosząc w nie osiem dekad doświadczenia w dziedzinie materiałów i inżynierii. 

  Masklogik
  masklogik.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Szybko, precyzyjnie i indywidualnie
  Szybko, precyzyjnie i indywidualnie
  Szybko, precyzyjnie i indywidualnie
  Szybko, precyzyjnie i indywidualnie
  Szybko, precyzyjnie i indywidualnie
  Szybko, precyzyjnie i indywidualnie

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 3(137)/2022

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne