• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Procesy Wspomagające

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Procesy Wspomagające

  10 miesięcy temu  13.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Kotły TAU N z palnikami Riello.

  Kotły TAU N z palnikami Riello.

  Nowe kotły TAU N dla zakładów przemysłowych 

  Wiadomo, że malarnie, zwłaszcza proszkowe, wykorzystują dużo energii do procesu lakierowania (szczególnie utwardzania powłok). Zatem wybór odpowiedniego kotła ma duże znaczenie nie tylko dla ogrzania fabryki, ale i przebiegu malowania. 

  TAU N to kocioł kondensacyjny o dużej pojemości wodnej do montażu w instalacji, która ma służyć do ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej w połączeniu z odpowiednim palnikiem, również oferowanym przez markę Riello. Jest to kocioł trzyciągowy, w którym wszystkie komponenty mające kontakt z produktami spalania wykonane są ze stali nierdzewnej wzmacnianej tytanem. 
  Urządzenie zostało zaprojektowane na zasadzie stratyfikacji ciepła, dlatego komora spalania zamieszczona jest na górnej jego części, natomiast płomieniówki na dolnej (rury gładkie z wyjmowanymi turbulatorami), co pozwala na optymalizację wymiany ciepła i efektywności energetycznej, tak aby uzyskać wysoką sprawność dzięki technice kondensacji. 
  W swojej konstrukcji Tau N ma uwzględnioną zdolność do kompensowania rozszerzalności cieplnej. Szczególną uwagę zwrócono na ograniczenie strat ciepła dzięki zastosowaniu mat z wełny...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...