• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Procesy Wspomagające

  Artykuły branżowe

  Procesy Wspomagające

  15 dni temu  06.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma EMPTMEYER wprowadziła nowość do oferty. Proponuje produkty do indywidualnego maskowania detali przed lakierowaniem. Zabezpieczenia silikonowe pochodzą bezpośrednio z własnej produkcji w Niemczech i są wykonywane na życzenie klienta i według jego potrzeb.

  EMPTMEYER projektuje i wykonuje na życzenie niestandardowe maskowanie silikonowe, a także formy wykonane z tworzywa sztucznego (PLA) bezpośrednio z drukarni 3D. Firma gwarantuje szybkie wykonywanie prototypów − na potrzeby przeprowadzenia testów praktycznych tworzone są małe serie do 200 sztuk, w zależności od rozmiaru i geometrii. Odporność produktów na temperaturę wynosi do 220 st. C.

  Zalety:

  • krótkie terminy dostaw − w zależności od wielkości partii czas dostawy wynosi 1-2 tygodnie,
  • indywidualne doradztwo − dostosowane do wymagań klienta,
  • wysoki standard jakości – wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszą technologią.

  Kontakt: rybarczyk@emptmeyer.pl.

  INNOWACYJNE POMYSŁY − TRADYCYJNE ROZWIĄZANIA

  Od utworzenia przedsiębiorstwa w roku 1987 EMPTMEYER zapewnia inteligentne produkty do zawieszania i osłaniania podczas przemysłowego lakierowania.

  Celem firmy jest ułatwienie użytkownikowi pracy w zakresie technik powierzchniowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków pomocniczych można osiągnąć optymalne rezultaty powlekania.

  Firma, która znajduje się w regionie Osnabrücker Land (Niemcy), wytwarza części gięte z drutu stosownie do potrzeb. Dodatkowo zapewnia szeroki asortyment obejmujący różne haki, osłony i taśmy klejące.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...