• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Procesy Wspomagające

  Wydanie nr: 1(135)/2022

  Artykuły branżowe

  Procesy Wspomagające

  11 miesięcy temu  25.02.2022, ~ Administrator   

  PosiTest OTL jest łatwym w obsłudze urządzeniem, dodatkowo dostarczany jest z darmowym oprogramowaniem do obróbki danych.

  PosiTest OTL jest łatwym w obsłudze urządzeniem, dodatkowo dostarczany jest z darmowym oprogramowaniem do obróbki danych.

  Strona 1 z 2

  Dlaczego warto używać piecowych rejestratorów temperatury

  PosiTest OTL firmy DeFelsko przeznaczony jest do pomiaru i rejestracji temperatur piecowych. Dzięki możliwości zastosowania jednocześnie różnych rodzajów sond pomiarowych umożliwia rejestrację temperatury wygrzewanego elementu, jak również temperatury otoczenia. Możliwości i elastyczność systemu czynią z niego idealne urządzenie pozwalające śledzić temperaturę podczas procesu, co przekłada się na  oszczędności wynikające z jego optymalizacji, utrzymania stałej jakości produktów i maksymalnej wydajności procesu wypalania.

  PosiTest OTL, rejestrując do 40 000 zestawów danych, pozostaje łatwym w obsłudze urządzeniem. Posiada dogodny w użyciu interfejs, dodatkowo dostarczany jest z darmowym oprogramowaniem PosiSoft do obróbki danych.

  Dlaczego warto mierzyć profil temperatury w piecu?

  Po nałożeniu farby proszkowej na dany element musi być ona utrzymywana w podwyższonej temperaturze przez określony czas, aby osiągnąć pełne utwardzenie. Rejestrowanie temperatury w piecu jest niezbędne dla zapewnienia pożądanej jakości i wystarczającego utwardzenia na całej powierzchni elementu.

  Czym jest profilowanie temperatury w piecu?

  Profilowanie temperatury w piecu jest procesem rejestrowania temperatury w wielu miejscach. Zestaw OTL zawiera wszystkie niezbędne elementy. Wystarczy podłączyć sondę i rozpocząć pomiar. Najważniejszy w zestawie jest miernik rejestrujący poziom temperatury. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie warunków panujących w piecu...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Rejestratory temperatury to urządzenia przeznaczone do jej pomiaru za pomocą specjalnych czujników.
  Rejestratory temperatury to urządzenia przeznaczone do jej pomiaru za pomocą specjalnych czujników.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...