• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Badanie Powłok

  Artykuły branżowe

  Badanie Powłok

  7 miesięcy temu  14.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Niskonapięciowy detektor nieszczelności PosiTest LPD wykorzystuje napięcie elektryczne przewodzone przez mokrą gąbkę do wykrywania porów, zarysowań i innych nieciągłości na podłożach metalowych i betonowych. Urządzenie posiada cztery regulowane opcje napięcia wyjściowego dla powłok o grubości do 500 µm. Zgodny z normami ISO 14654, ISO 8289-A, ASTM G62, G6, D5162, BS7793-2.

  PosiTest LPD przeznaczony jest do wykrywania nieszczelności powłok na podłożach metalowych oraz betonowych. Miernik wyposażony jest w technologię GroundSense, która poinformuje użytkownika o ewentualnej utracie kontaktu z podłożem. Detektor może pracować w 4 trybach napięcia: 9 V, 67,5 V(80 kΩ), 67,5 V(90 kΩ), 90 V.

  Niskonapięciowy miernik szczelności powłok posiada prosty i intuicyjny interfejs, który obsługuje się za pomocą trzech przycisków. System diod LED informuje użytkownika o aktualnym trybie urządzenia. Wykrycie nieszczelności sygnalizowane jest za pomocą sygnału świetlnego i opcjonalnego sygnału dźwiękowego. Istnieje możliwość podłączenia słuchawek (gniazdo jack 3,5 mm).

  Miernik charakteryzuje się wysoką czułością i możliwością wykonywania pomiarów na powłokach do 500 µm grubości. Po włączeniu, urządzenie wykonuje autotest sprawdzający poprawność kalibracji wartości napięcia w każdym z czterech trybów. Detektor zasilany jest trzema bateriami AAA, czas pracy na jednym zestawie to ponad 150 h (w zależności od baterii).

  Obudowa urządzenia została wykonana z tworzywa pochłaniającego wstrząsy, jest także wodoodporna i pyłoszczelna, charakteryzuje się stopniem ochrony na poziomie IP65.Urządzenie dostępne jest w dwóch zestawach, podstawowym oraz rozszerzonym.

  Szczegółowe informacje można uzyskać od oficjalnego dystrybutora urządzenia na rynek polski – Agencji Anticorr Gdańsk: www.anticorr.pl.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...