• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Badanie Powłok

  Wydanie nr: 6(146)/2023

  Artykuły branżowe

  Badanie Powłok

  6 miesięcy temu  27.12.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 2 z 2

  Po wprowadzeniu prawidłowych ustawień do urządzenia uzyskano dokładne wyniki z minimalnym błędem na poziomie akceptowanym w procesie produkcyjnym.
  Jak wynika z powyższego przykładu, właściwy dobór metod badania oraz urządzeń pomiarowych pozwala już na etapie przygotowania produkcji dowolnego wyrobu zdefiniować właściwe parametry, najodpowiedniejsze metody badania właściwości powłok oraz dobrać odpowiednie mierniki, które w toku produkcji seryjnej pozwolą na optymalizację parametrów.

  Profesjonalne badania dostępne dla każdego
  Laboratorium Agencji Anticorr Gdańsk jest otwarte dla każdego, kto chciałby przeprowadzić profesjonalne badania powłok, materiałów lub gotowych produktów. Producenci, wykonawcy i kontrolerzy jakości mogą skorzystać z oferty obejmującej badania grubości powłok i materiału, badania przyczepności, twardości i chropowatości powłok, a także zaawansowane badania odporności na działanie czynników klimatycznych w specjalistycznych komorach laboratoryjnych. W laboratorium przeprowadza się również badania parametrów wizualnych, takich jak oznaczanie połysku zwierciadlanego oraz porównanie różnicy barw metodą kolorymetryczną. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług Laboratorium Agencji Anticorr Gdańsk zapraszamy do kontaktu:

  www.anticorr.pl

  Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o.
  www.anticorr.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...