• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Badanie Powłok

  Artykuły branżowe

  Badanie Powłok

  12 miesięcy temu  28.06.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Po nałożeniu powłoki ochronnej warto upewnić się, czy nie występują w niej defekty i nieciągłości, które mogłyby spowodować przedwczesne jej uszkodzenie. Jest to szczególnie ważne w zastosowaniach, w których korozja jest trudna do monitorowania, a powłoka pracuje w agresywnym środowisku – na przykład w zanurzeniu lub częściowym zanurzeniu, tak jak we wnętrzach zbiorników i rur.

  Wczesne wykrycie wad zapobiega stratom i kosztownym remontom w przyszłości, ponieważ uszkodzona powłoka może zostać szybko zlokalizowana i naprawiona.

  PosiTest HHD C wykrywa różnego rodzaju defekty (pęknięcia, kratery, bruzdy itp.) w powłokach większych niż 200 µm na podłożach metalowych i betonowych, wykorzystując technologię ciągłego prądu stałego. Posiada lekką, jednoczęściową, ergonomiczną konstrukcje zapewniającą wygodę użytkowania przez cały dzień, zmniejszając zmęczenie operatora. Wbudowana funkcja kalkulatora napięcia automatycznie oblicza wymagane napięcie testowe.

  Urządzenie oferuje bogaty wybór elektrod i przedłużaczy umożliwiających testowanie w różnych miejscach.

  Agencja Anticorr zaprasza do kontaktu z doradcami, którzy udzielą bardziej szczegółowych informacji na temat urządzenia. Szczegóły na

  www.anticorr.pl.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...