• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Badanie Powłok

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Badanie Powłok

  miesiąc temu  12.04.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  ALTANA, spółka będąca właścicielem takich firm, jak BYK Gardner czy Eckart przejęła działalność Imaginant Inc., amerykańskiej firmy opracowującej i produkującej przyrządy testowe i pomiarowe oparte na ultradźwiękach. Dzięki temu przejęciu Imaginant zostanie zintegrowany z BYK Gardner, a w rodzinie urządzeń pomiarowych marki BYK Gardner pojawią się mierniki grubości bazujące na pomiarze ultradźwięków.

  microPELT to grubościomierze o wysokiej rozdzielczości, z możliwością pomiaru w 3 i 5 warstwach, zapewniające niezrównaną precyzję i dokładność. Mierniki grubości PELT są w stanie mierzyć grubości warstw na praktycznie każdym materiale podłoża, w tym na stali, aluminium, tworzywach sztucznych, kompozytach i drewnie. Unikatowe możliwości i wyjątkowa wydajność mierników PELT uczyniły z nich standardowe narzędzie do pomiaru grubości powłok umożliwiające nieniszczącą i najdokładniejszą kontrolę grubości wielu warstw.

  Urządzenia te dostępne są w ofercie firmy PTH Eurotom Sp. z o.o. – autoryzowanego dystrybutora marki BYK Gardner w Polsce.

  Pragniemy także zaprosić na webinarium (17 kwietnia, godz. 15.00), podczas którego omówione zostaną podstawy teoretyczne ultradźwiękowego pomiaru grubości oraz zaprezentowany zostanie miernik microPELT. Link do rejestracji

  TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...