• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Badanie Powłok

  Artykuły branżowe

  Badanie Powłok

  8 miesięcy temu  19.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Producent sprzętu do kontroli jakości Paul N. Gardner ogłosił wprowadzenie na rynek nowego testera przyczepności X-Cut Cross Hatch. Urządzenie może pomóc użytkownikom uniknąć błędów lakierniczych związanych z przyczepnością i zagwarantować, że powłoki będą trwałe i niezawodne.

  Użytkownicy mogą ocenić przyczepność powłok, poprawić kontrolę jakości, zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność produktu, korzystając z narzędzia do pomiaru przyczepności i jego opcji konfiguracyjnych, aby uniknąć zgadywania i zapobiec wadom powłoki.

  Gardco X-Cut został zaprojektowany dla metody badania przyczepności ASTM D3359 (metoda A) - standardowa metoda pomiaru przyczepności za pomocą testu taśmowego dla powłok o grubości powyżej pięciu milimetrów.

  Korzystając z szablonu i noża Gardco X-Cut, użytkownicy mogą wykonać kilka blisko siebie rozmieszczonych nacięć X przez powłokę do podłoża. Wykonywane są dwa cięcia, które przecinają się pod kątem 90 stopni, aby uzyskać wzór siatki pod kątem prostym. Następnie można zastosować kontrolowany nacisk za pomocą taśmy, aby ocenić, czy właściwości adhezyjne powłoki do podłoża są prawidłowe.

  Oczekuje się, że produkt pomoże profesjonalistom określić siłę przyczepności powłok, aby zapewnić ich prawidłowe przyleganie do podłoży i działanie zgodnie z przeznaczeniem w czasie. Tester, jak podkreśla firma, jest niezawodnym badaniem przyczepności w laboratorium lub w terenie.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ JK 1 7 miesięcy temu Coś chyba nie tak z tym kątem - na szablonie to raczej nie jest 90 stopni
   oceń komentarz zgłoś do moderacji