• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Artykuły branżowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  ponad rok temu  25.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma H2O zaprasza na darmowy webinar pt. „Wstępna obróbka powierzchni: zalety recyrkulacji wody płuczącej”. Odbędzie się on we wtorek, 26 lipca 2022 o godz. 11.00.

  Co robisz ze zużytą wodą do płukania? Utylizujesz? Oczyszczasz stosując chemikalia? A co powiesz na automatyczny system oczyszczania ścieków, który sprawi, że zużyta woda do płukania będzie mogła być ponownie wykorzystana w procesie, oszczędzając pieniądze, czas i chemikalia?

  Systemy destylacji próżniowej są dziś najnowocześniejsze. Technologia ta doskonale nadaje się do szerokiej gamy procesów, takich jak odtłuszczanie, fosforanowanie żelazowe, fosforanowanie cynkowe i nanoceramika. Operator nie tylko osiąga znaczne oszczędności w kosztach utylizacji, ale może również wstępnie przygotowywać powierzchnie bez produkcji ścieków dzięki recyrkulacji destylatu.

  W webinarium młodszy regionalny kierownik sprzedaży Marcin Dymek dokładnie wyjaśni, jak działa ten proces, wykorzystując rzeczywiste instalacje z obróbki wstępnej powierzchni.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Chciałbyś uczestniczyć? Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na bezpłatne webinarium H2O „Wstępna obróbka powierzchni w centrum uwagi: zalety recyrkulacji wody do płukania”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...