• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Artykuły branżowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Procesy Wspomagające

  28 dni temu  27.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma H2O wprowadziła na rynek urządzenie do destylacji próżniowej w nowym rozmiarze. Instalacje VACUDEST są przystosowane do oczyszczania ścieków przemysłowych, w tym także lakierniczych.

  − Zapotrzebowanie na większe systemy wzrasta znacząco od lat − mówi Mirko Strauss, szef sprzedaży w H2O GmbH. − Zgodnie z tym trendem znacznie rozszerzyliśmy nasze portfolio systemów.

  Nowy system VACUDEST XL 22.500 oczyszcza, jak sama nazwa wskazuje, 22 500 metrów sześciennych ścieków rocznie. Wypełnia to lukę między istniejącymi systemami XL 16.000 a największym i najpotężniejszym systemem z tej serii XXL 30.000. Duże produkcje przemysłowe mają ogromny potencjał w zakresie zrównoważonego i ekonomicznego oczyszczania ścieków za pomocą destylacji próżniowej. Udowodnienie zrównoważonego rozwoju własnych produktów staje się coraz ważniejsze. − Zmusza to również firmy do skupienia się na oczyszczaniu ścieków w ich procesach produkcyjnych − dodaje Mirko Strauss. − Dlatego H2O inwestuje nie tylko w dostosowywanie systemów do rosnącej ilości ścieków, ale także w innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę jakości oczyszczania i zmniejszenie ilości odpadów. Celem jest umożliwienie jeszcze większej liczbie firm zrobienia kroku w kierunku przyszłości wolnej od ścieków.

  Każdy zainteresowany systemami destylacji próżniowej VACUDEST może dowiedzieć się więcej o ich rozmiarach i wydajności na stronie www.h2o-de.com/pl.

  Firma H2O GmbH to doświadczony ekspert w zakresie zrównoważonego oczyszczania i recyrkulacji ścieków przemysłowych. Dzięki wydajnym i bezpiecznym systemom destylacji próżniowej VACUDEST zapewnia bezściekową produkcję dla klientów w ponad 50 krajach na całym świecie.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...