• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Wydanie nr: 5(127)/2020

  Artykuły branżowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  10 miesięcy temu  13.11.2020, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  VACUDEST – wydajny system destylacji

  Firma H2O GmbH jest jednym z najbardziej doświadczonych na świecie specjalistów w zakresie zrównoważonego ekologicznie oczyszczania ścieków przemysłowych. Pod marką VACUDEST i ze znakiem jakości niemieckiej myśli inżynierskiej „German Engineering” oferuje opłacalne pod względem ekonomicznym systemy destylacji próżniowej najwyższej jakości. Jakość oczyszczonej wody jest tak dobra, że można ją od razu ponownie wykorzystać w procesie produkcji. 

  Zrównoważone ekologicznie oczyszczanie ścieków przemysłowych

  Systemy destylacji próżniowej VACUDEST niezawodnie i wydajnie oczyszczają ścieki przemysłowe w jednym etapie procesowym. Spłacają się na ogół już po dwóch latach i stanowią pewną inwestycję w przyszłość wolną od ścieków.
  Obecnie niemal w każdej branży przemysłowej wytwarzane są ścieki silnie zanieczyszczające środowisko naturalne, których nie można odprowadzać do kanalizacji:

  zużyte emulsje chłodząco-smarujące, woda płucząca z procesu czyszczenia części, woda płucząca z obróbki wstępnej w lakierowaniu, woda płucząca z galwanizerni, woda płucząca z procesu bębnowania, woda płucząca z procesu wytrawiania stali szlachetnej, woda płucząca z procesu czyszczenia pojemników, odcieki ze składowiska.

  Destylacja próżniowa upowszechniła się na rynku jako najbardziej ekonomiczna metoda oczyszczania...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Ścieki przemysłowe są często silnie zanieczyszczone olejem, smarem, solami metali ciężkich i nie można odprowadzać ich do kanalizacji ani do wód otwartych bez oczyszczenia.
  Dzięki systemom destylacji próżniowej VACUDEST w prosty i wydajny sposób oczyścisz ścieki przemysłowe swojej firmy. Jakość oczyszczonej wody wyznacza nowe standardy i spełnia najbardziej rygorystyczne normy ochrony środowiska.
  Systemy destylacji próżniowej VACUDEST gwarantują optymalną wydajność, a w efekcie większą niezawodność, zwiększoną opłacalność ekonomiczną i doskonalone zrównoważenie ekologiczne.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony