• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Wydanie nr: 5(133)/2021

  Artykuły branżowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  ponad rok temu  18.10.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Teraz jeszcze lepsze oczyszczanie ścieków przemysłowych zawierających olej

  Zanieczyszczenie ścieków przemysłowych olejami i smarami raz po raz powoduje problemy przedsiębiorstw. Ścieki te nie mogą być odprowadzane do kanalizacji, a ich utylizacja kosztuje firmę dużo pieniędzy.

  Od lat firma H2O pracuje nad stałą poprawą jakości destylatów, aby zapewnić klientom zrównoważony recykling. Nowa innowacyjna technologia Purecat™ jest kolejnym kamieniem milowym na drodze do produkcji bez ścieków z VACUDEST.
  Dzięki dodatkowemu modułowi do systemów próżniowych destylat ten wyznacza nowe standardy pod wieloma względami. Już dzięki opatentowanej technologii Clearcat klienci tak dobrze oczyszczają ścieki w swoich procesach produkcyjnych, że wartość ChZT* jest o 60% lepsza niż w przypadku konwencjonalnych systemów destylacji próżniowej.
  Dzięki dodaniu modułu Purecat™ poziomy ChZT mogą być teraz jeszcze raz obniżone nawet o kolejne 50 proc. W rezultacie zastosowanie Purecat™ umożliwia recyrkulację w prawie wszystkich sektorach przemysłu.

  Więcej czasu na to, co najważniejsze

  Przestań martwić się o opłacalne i zrównoważone odprowadzanie ścieków. Dzięki systemom VACUDEST Purecat™ można zredukować do minimum ilość ścieków i z łatwością ponownie wykorzystać oczyszczoną wodę. Używanie Purecat jest proste i, w przeciwieństwie do konserwatywnego węgla aktywnego, pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Czasu, który możesz wykorzystać na ważniejsze rzeczy. 

  Zmniejszenie kosztów i zrównoważona ochrona środowiska

  Zużyte ścieki należy przetwarzać w sposób optymalny, tak aby można było łatwo poddać odzyskany destylat recyklingowi. W ten sposób można obniżyć koszty utylizacji nawet o 95%, a także zachować nasze cenne zasoby świeżej wody. Dzięki Purecat prawie wszystkie sektory przemysłu mogą teraz produkować bez ścieków.

  Najwyższa jakość, na której można polegać

  Tam, gdzie inne procesy ledwie spełniają ustawowe limity, z dużą ilością dodatkowego wyposażenia i wysiłku eksploatacyjnego, technologia Purecat robi wrażenie również pod względem jakości oczyszczonych ścieków przemysłowych. Dzięki nowemu modułowi firmy H2O możesz być pewien, że przestrzegasz nawet najsurowszych limitów ustalonych przez władze.                

  * W zależności od rodzaju ścieku, który ma być oczyszczany.

  H2O
  www.h2o-de.com/pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...