• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Artykuły branżowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  8 miesięcy temu  29.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Co robisz ze zużytą wodą do płukania? Utylizujesz? Oczyszczasz stosując chemikalia? A co powiesz na automatyczny system oczyszczania ścieków, który sprawi, że zużyta woda płucząca będzie mogła być ponownie wykorzystana w procesie, oszczędzając pieniądze, czas i chemikalia? Firma H2O zaprasza na darmowy webinar, który odbędzie się 11 października o godz. 11.

  Systemy destylacji próżniowej są dziś najnowocześniejsze. Technologia ta doskonale nadaje się do szerokiej gamy procesów, takich jak odtłuszczanie, fosforanowanie żelazowe, fosforanowanie cynkowe i nanoceramika. Użytkownik nie tylko osiąga znaczne oszczędności w kosztach utylizacji, ale może również wstępnie przygotowywać powierzchnie bez produkcji ścieków dzięki recyrkulacji destylatu.

  W webinarium kierownicy sprzedaży firmy H2O Marcin Dymek oraz Daniel Dziewiczkiewicz dokładnie wyjaśnią, jak działa ten proces, wykorzystując rzeczywiste przykłady instalacji w branży lakierniczej.

  Chciałbyś uczestniczyć?

  Kliknij TUTAJ, aby zarejestrować się na bezpłatne webinarium H2O „Wstępna obróbka powierzchni: zalety recyrkulacji wody do płukania”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...