• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Motoryzacja

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  Procesy Wspomagające

  miesiąc temu  20.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Koncepcja pieca EcoInCure firmy Dürr została wyróżniona nagrodą PACE za poprawę wydajności utwardzania lakierów na karoseriach samochodowych.

  Niemiecka firma inżynieryjna Dürr po raz drugi z rzędu zdobyła nagrodę PACE Award, tym razem za koncepcję pieca EcoInCure, który spełnia krytyczne wymagania klientów, takie jak jakość lakieru nawierzchniowego i poprawia ogólną wydajność utwardzania farby na karoseriach samochodowych.

  29. doroczny konkurs PACE Awards, organizowany przez Automotive News, był otwarty dla dostawców, którzy dostarczają produkty, procesy, materiały lub usługi bezpośrednio do produkcji samochodów osobowych lub ciężarowych. Zwycięzcy zostali wybrani przez niezależną komisję konkursową.

  Piec EcoInCure został specjalnie opracowany do utwardzania lakieru na karoseriach samochodowych zarówno tradycyjnych pojazdów z silnikami spalinowymi, jak i aut elektrycznych. Działa szybciej i wydajniej niż konwencjonalne rozwiązania. Unikanie dużej prędkości powietrza na świeżo pomalowanej powierzchni pozwala na znaczną redukcję zjawiska falowania farby. Udoskonalenie to poprawia jakość powierzchni lakieru o 50%. Dzięki poprzecznemu transportowi nadwozi samochodowych długość pieca można zmniejszyć niemal o połowę.

  − Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nasza technologia została uznana za najnowocześniejszą innowację, która kształtuje przemysł motoryzacyjny − powiedział Mark Murray, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Dürr w Ameryce Północnej. − EcoInCure firmy Dürr oznacza nową generację utwardzania lakierów na karoseriach samochodowych. Nie tylko zapewnia najlepszą jakość powierzchni, ale jest również zdecydowanie najbardziej zrównoważonym systemem pieców na rynku dzięki konstrukcji pieca i potencjalnemu wykorzystaniu odnawialnej energii elektrycznej.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...