• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  8 dni temu  13.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma J. Wagner GmbH, międzynarodowy producent sprzętu do malowania proszkowego, wprowadziła niedawno na rynek urządzenie ręczne Sprint 2, nową generację zmodernizowanych manualnych urządzeń do malowania proszkowego, które łączą sprawdzone elementy z poprzednich rodzin produktów z innowacyjnymi komponentami i funkcjami wspomagającymi, które oferują jeszcze więcej opcji do zastosowań ręcznych.

  Oprócz samego wózka, jednostka sterująca została również zmodernizowana pod względem wzornictwa i funkcjonalności. Obejmuje ona nową funkcję wspomagania DSO (Digital Surface Optimizer), która redukuje efekty przeładowania, takie jak skórka pomarańczy i narastanie krawędzi na skomplikowanych geometriach detali lub przy wymagających farbach proszkowych, podczas gdy technologia Air Flow Control (AFC) stale mierzy i reguluje objętość powietrza podczas procesu powlekania, tworząc jednolitą chmurę proszku.

  Jednostka Sprint 2 opracowana przez firmę Wagner jest również wyposażona w lekki, ale wytrzymały pistolet ręczny PEM-X1, który zapewnia wysoką wydajność aplikacji dzięki optymalnemu ładowaniu elektrostatycznemu nawet przy różnych właściwościach proszku. Co więcej, operator może szybko dostosować ilość proszku za pomocą zintegrowanych przycisków i zmienić recepturę za pomocą dwukrotnego kliknięcia spustu.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...