• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 1(123)/2020

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  26.02.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Eko-Color jest już częścią szwajcarskiej grupy Kabe Swiss Group.

  Eko-Color jest już częścią szwajcarskiej grupy Kabe Swiss Group.

  Firma Eko-Color w grupie Kabe Swiss Group

  W październiku 2019 roku firma Eko-Color stała się częścią szwajcarskiej grupy Kabe Swiss Group, która istnieje od ponad 110 lat na rynku, a jej założycielem jest firma rodzinna KARL BUBENHOFER AG. Jest ona znana i ceniona w branży farb proszkowych na terenie całej Europy. Posiada spółki i zakłady produkcyjne zlokalizowane w kilku krajach. 

  – Była to długo oczekiwana przez nas fuzja – powiedziała Wioletta Szwarc, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Eko-Color. – Spodziewamy się, że przyłączenie do grupy Kabe Swis Group przyniesie nam wymierne korzyści wizerunkowe. Staliśmy się częścią potężnej grupy, która jest rozpoznawalna nie tylko na rynku europejskim, ale i światowym. Liczymy zatem, że dzięki temu renoma grupy wzmocni nasz wizerunek na rynku. Korzystając z know-how Kabe Swiss Group będziemy mogli poszerzyć nasze rynki zbytu o kolejne kraje. 
  Jak podkreśla pani Wioletta, produkty firmy Eko-Color posiadają już, wypracowaną dużym doświadczeniem, mocną pozycję w branży farb proszkowych w Polsce. Wyroby firmy łączą w sobie wysokie standardy produkcji, wiedzę i doświadczenie pracowników, którzy kładą nacisk na stały rozwój i udoskonalanie technologii produkcyjnych w firmie.

  Eko-Color jest firmą z dziesięcioletnim stażem, która od początku swojego istnienia stawia na pracowników posiadających bogate i wieloletnie doświadczenie w produkcji farb proszkowych. Swój sukces zawdzięcza w głównej mierze ogromnej dynamiczności i determinacji całego zespołu. Rozwój i zaangażowanie to cele, które składają się na zauważalny progres spółki. Aktualnie dzięki temu Eko-Color jest wiodącym producentem dostarczającym szeroką gamę farb proszkowych nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Od początku swojego istnienia, poprzez wszystkie działania związane z rozwojem, firma stawiała przede wszystkim na jakość – czego świetnym dowodem jest przyznana norma ISO obejmująca projektowanie, wytwarzanie oraz sprzedaż farb i lakierów. Dowodzi to, że produkty wychodzące spod ich ręki na każdym etapie produkcji, aż do momentu wysyłki, są stale monitorowane, weryfikowane i doskonalone.
  Równie ważne jest dla firmy wsparcie klientów. Szybka i sprawna obsługa to jedna z jej najmocniejszych stron, dlatego jako ekspert w swojej branży Eko-Color tworzy produkty idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb. Firma posiada w ofercie szeroki wachlarz produktów, współpracując z wieloma znanymi markami. Działa w duchu innowacji, a jej Dział Technologiczny posiada nowoczesne laboratorium, w którym kładzie się nacisk na realizację potrzeb rynku. Dzięki temu cieszy się zaufaniem wielu klientów, oferując im produkty i rozwiązania dla różnych branż przemysłu. Dbając o relacje z klientami, firma zapoczątkowała dwa lata temu cykl warsztatów o nazwie „Akademia Barw”, podczas których doświadczeni lakiernicy oraz fachowcy z zakresu przygotowania powierzchni pokazują, czego się wystrzegać oraz jak odpowiednio przygotowywać detale do malowania. Jak zatem widać, firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku farb proszkowych. Przyłączenie do grupy Kabe Swiss Group jest niejako uwieńczeniem tych wszystkich działań.   

  Eko-Color
  www.eko-color.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...