• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 1(135)/2022

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  3 miesiące temu  28.02.2022, ~ Administrator   

  Kompletne lakiernie proszkowe

  Firma Wolmal od wielu lat działa w zakresie produkcji urządzeń lakierniczych, jak i kompletnych lakierni proszkowych. Produkty budowane są pod zamówienie. Wszystkie szczegóły i parametry linii lakierniczych są dostosowywane do potrzeb i możliwości przestrzennych oraz technologicznych klienta. Do priorytetów firmy należą ekonomiczność, elastyczność i dopasowanie do najbardziej wymagającego klienta.

  Przedsiębiorstwo Wolmal oferuje szeroki wybór urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych przy zaopatrzeniu lakierni proszkowych, m.in.: piece do polimeryzacji farby proszkowej, kabiny proszkowe, myjki natryskowe ręczne i automatyczne oraz inne urządzenia niezbędne do wydajnej pracy lakierni. Produkty te charakteryzują się wytrzymałością i niezawodnością, dzięki zastosowaniu najlepszej jakości komponentów.
  Firma bazuje na sprawdzonych i łatwo dostępnych częściach i podzespołach, co po latach użytkowania jest istotne w zachowaniu ciągłości funkcjonowania lakierni.
  Zakup wszystkich urządzeń można finansować w korzystnej ofercie leasingowej bądź pożyczkowej.
  Ponadto w ofercie są bezpłatne szkolenia z obsługi urządzeń, a także dostawa urządzeń własnym transportem firmowym. Klienci mogą również odwiedzić zakład produkcyjny w Pątnowie, gdzie zapoznać się można z urządzeniami, których projekty aktualnie są realizowane.
  Wolmal, posiadając własną lakiernię proszkową, świadczy także usługi dla przemysłu oraz klienta indywidualnego i służy pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem malowania proszkowego. Malarnia jest wyposażona w trzy stanowiska lakiernicze i dwa piece do polimeryzacji, co zapewnia duże możliwości i krótkie terminy realizacji.
  W tym roku firma poszerzyła asortyment i w ofercie znajdują się także farby proszkowe UNIVERCOL.
  W związku rozwojem firmy przystąpiono do nowej inwestycji – budowy hali produkcyjnej z nowoczesnym parkiem maszynowym, aby jeszcze bardziej unowocześnić i podnieść jakość urządzeń.

  Wolmal 
  www.wolmal.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Wytrzymałe i niezawodne
  Wytrzymałe i niezawodne
  Wytrzymałe i niezawodne

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 1(135)/2022

  Reklama
  C1 - prenumerata