• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 2(136)/2022
  Strona 1 z 3

  Największe centrum farb proszkowych w Internecie

  Wraz z rozwojem popularności usług malowania proszkowego zdecydowanie zwiększyło się zapotrzebowanie na dobre gatunkowo farby i akcesoria do lakierni. Odpowiadając na te potrzeby, firma z grupy SURFIN POLSKA rozpoczęła działalność internetową, szybko stając się największym centrum farb proszkowych w Internecie. Obecność w sieci, jak również aktywne działanie na rynku e-commerce sprawiły, że dzisiaj z produktów dystrybuowanych za naszym pośrednictwem korzystają specjaliści z całej Polski.

  Farbyonline.eu – największy wybór farb proszkowych w sieci
  Farby Online to nowoczesna platforma internetowa, która powstała z myślą o sprzedaży farb proszkowych i akcesoriów potrzebnych w każdej nowoczesnej lakierni. Naszym zamysłem było kompleksowe i innowacyjne podejście do potrzeb klientów szukających wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. 
  Możliwość zamawiania ich wygodnie, szybko, sprawnie oraz bezpiecznie online pozytywnie wpłynęła na współpracę z odbiorcami, rozszerzając zakres naszej działalności na całą Polskę.

  Idea powstania sklepu internetowego z farbami
  Możliwość oferowania produktów do malowania proszkowego w sieci stała się naszym celem, który szybko udało się osiągnąć. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest przede wszystkim wysoka dostępność towaru. To eliminuje wiele problemów, z jakimi wcześniej borykali się klienci – długie oczekiwanie na realizację zamówienia, przerwy w pracach malarskich i zastoje w firmach. Teraz możesz o tym zapomnieć, współpracując z rzetelnym partnerem, jakim są Farby Online.
  Chociaż prowadzimy sprzedaż online, to jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na wspieraniu naszych klientów na etapie poszukiwania idealnego produktu, aż po podjęcie decyzji zakupowej. Dlatego:

  • oferujemy doradztwo telefoniczne, jak również odpowiadamy na wiadomości wysłane mailowo i przez formularz kontaktowy online,
  • w sprzedaży mamy wzorniki, które pozwolą Ci na żywo ocenić stopień wybarwienia, odcienie, intensywność farb,
  • zamówienia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe – te złożone do godziny 12.00 są dostarczane następnego dnia,
  • masz możliwość zwrócenia zamówionych produktów w terminie do 14 dni.

  Nasi klienci mogą liczyć na wszechstronną opiekę dedykowanych doradców. Takie wsparcie udzielane w sposób zdalny to gwarancja udanych zakupów i znalezienia dokładnie takich produktów, jakie są potrzebne do realizacji firmowych zadań. Pracownicy centrum malarskiego Farby Online są praktykami i profesjonalistami, dlatego dobrze rozumieją potrzeby odbiorców i doradzają im w indywidualny sposób.

  Bogaty asortyment farb proszkowych
  Bazą naszego asortymentu są oczywiście farby proszkowe. Niezwykle starannie selekcjonujemy produkty, które się w nim znajdą. Dlatego, kupując u nas wiesz, że wybierasz to, co najlepsze. Nie musisz się martwić o jakość farb – marka Qualicoat to jakość sama w sobie, wybierana przez ekspertów na całym świecie, głównie w segmencie malowania profili aluminiowych. Większość produktów w naszej ofercie posiada wyżej wymieniony certyfikat jakości, natomiast oferujemy również farby przemysłowe.
  Oferowane przez nas pozostałe farby poliestrowo-epoksydowe są produktami certyfikowanymi. Oznacza to, że spełniają aktualne normy, doskonale kryjąc powierzchnię i zapewniając wyrobom niezwykle precyzyjne wykończenie. Atest PZH potwierdza brak negatywnego wpływu na środowisko, w tym wodę pitną. Wybieramy tylko takie produkty, co do których jakości mamy absolutne zaufanie. Jako firma odpowiedzialna społecznie interesujemy się nie tylko dobrem naszego przedsiębiorstwa, ale też otoczenia – ludzi i całego środowiska.
  Farby z naszej oferty powstają na bazie polimerów i żywic. Są natomiast pozbawione szkodliwych metali ciężkich czy rozpuszczalników. Wyróżniamy trzy główne rodzaje żywic:

  • poliestrowe,
  • epoksydowe,
  • poliuretanowe.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Wygodne, szybkie oraz bezpieczne zakupy
  Wygodne, szybkie oraz bezpieczne zakupy
  Wygodne, szybkie oraz bezpieczne zakupy

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(136)/2022

  Reklama
  C1 - prenumerata