• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  18.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 3

  Największe centrum farb proszkowych w Internecie

  Wraz z rozwojem popularności usług malowania proszkowego zdecydowanie zwiększyło się zapotrzebowanie na dobre gatunkowo farby i akcesoria do lakierni. Odpowiadając na te potrzeby, firma z grupy SURFIN POLSKA rozpoczęła działalność internetową, szybko stając się największym centrum farb proszkowych w Internecie. Obecność w sieci, jak również aktywne działanie na rynku e-commerce sprawiły, że dzisiaj z produktów dystrybuowanych za naszym pośrednictwem korzystają specjaliści z całej Polski.

  Farbyonline.eu – największy wybór farb proszkowych w sieci
  Farby Online to nowoczesna platforma internetowa, która powstała z myślą o sprzedaży farb proszkowych i akcesoriów potrzebnych w każdej nowoczesnej lakierni. Naszym zamysłem było kompleksowe i innowacyjne podejście do potrzeb klientów szukających wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. 
  Możliwość zamawiania ich wygodnie, szybko, sprawnie oraz bezpiecznie online pozytywnie wpłynęła na współpracę z odbiorcami, rozszerzając zakres naszej działalności na całą Polskę.

  Idea powstania sklepu internetowego z farbami
  Możliwość oferowania produktów do malowania proszkowego w sieci stała się naszym celem, który szybko udało się osiągnąć. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest przede wszystkim wysoka dostępność towaru. To eliminuje wiele problemów, z jakimi wcześniej borykali się klienci – długie oczekiwanie na realizację zamówienia, przerwy w pracach malarskich i zastoje w firmach. Teraz możesz o tym zapomnieć, współpracując z rzetelnym partnerem, jakim są Farby Online.

  Chociaż prowadzimy sprzedaż online, to jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na wspieraniu naszych klientów na etapie poszukiwania idealnego produktu, aż po podjęcie decyzji zakupowej. Dlatego:

  • oferujemy doradztwo telefoniczne, jak również odpowiadamy na wiadomości wysłane mailowo i przez formularz kontaktowy online,
  • w sprzedaży mamy wzorniki, które pozwolą Ci na żywo ocenić stopień wybarwienia, odcienie, intensywność farb,
  • zamówienia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe – te złożone do godziny 12.00 są dostarczane następnego dnia,
  • masz możliwość zwrócenia zamówionych produktów w terminie do 14 dni.

  Nasi klienci mogą liczyć na wszechstronną opiekę dedykowanych doradców. Takie wsparcie udzielane w sposób zdalny to gwarancja udanych zakupów i znalezienia dokładnie takich produktów, jakie są potrzebne do realizacji firmowych zadań. Pracownicy centrum malarskiego Farby Online są praktykami i profesjonalistami, dlatego dobrze rozumieją potrzeby odbiorców i doradzają im w indywidualny sposób.

  Bogaty asortyment farb proszkowych
  Bazą naszego asortymentu są oczywiście farby proszkowe. Niezwykle starannie selekcjonujemy produkty, które się w nim znajdą. Dlatego, kupując u nas wiesz, że wybierasz to, co najlepsze. Nie musisz się martwić o jakość farb – marka Qualicoat to jakość sama w sobie, wybierana przez ekspertów na całym świecie, głównie w segmencie malowania profili aluminiowych. Większość produktów w naszej ofercie posiada wyżej wymieniony certyfikat jakości, natomiast oferujemy również farby przemysłowe.
  Oferowane przez nas pozostałe farby poliestrowo-epoksydowe są produktami certyfikowanymi. Oznacza to, że spełniają aktualne normy, doskonale kryjąc powierzchnię i zapewniając wyrobom niezwykle precyzyjne wykończenie. Atest PZH potwierdza brak negatywnego wpływu na środowisko, w tym wodę pitną. Wybieramy tylko takie produkty, co do których jakości mamy absolutne zaufanie. Jako firma odpowiedzialna społecznie interesujemy się nie tylko dobrem naszego przedsiębiorstwa, ale też otoczenia – ludzi i całego środowiska.
  Farby z naszej oferty powstają na bazie polimerów i żywic. Są natomiast pozbawione szkodliwych metali ciężkich czy rozpuszczalników. Wyróżniamy trzy główne rodzaje żywic:

  • poliestrowe,
  • epoksydowe,
  • poliuretanowe.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Wygodne, szybkie oraz bezpieczne zakupy
  Wygodne, szybkie oraz bezpieczne zakupy
  Wygodne, szybkie oraz bezpieczne zakupy

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...