Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 5(109)/2017

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  27.11.2017, ~ Administrator   

  Instalacja Nordson w Secal Ltd. Na zdjęciu Andrew Simpox.

  Instalacja Nordson w Secal Ltd. Na zdjęciu Andrew Simpox.

  Strona 2 z 2

  Eksploatacja bez konieczności konserwacji

  Karolina Szwugier, inżynier jakości z Secal Ltd. deklaruje, że „w ciągu 23 miesięcy od instalacji system nigdy nie przestał działać, nie wymagał tracenia czasu na konserwacje i nie wymagał stosowania części zamiennych pompy, takich jak zawory zaciskowe”. 
  Podsumowując, urządzenia Nordson HD przyczyniają się do obniżenia kosztów, zwiększając produktywność i zapewniają całkowitą niezawodność produkcji.

  Ponad 800 instalacji na całym świecie

  • Stała wydajność pompy proszkowej zapewnia niezmienną jakość i rozprowadzanie proszku na gotowym produkcie.
  • Technologia samoczyszczenia pompy zmniejsza zależność uzyskiwanych i niezawodnych wyników od umiejętności posiadanych przez operatora i konieczności przeróbek.
  • Prawie 4000 godzin eksploatacji pompy bez konieczności konserwacji. Klienci Nordson zyskują niezawodność produkcji, obniżenie kosztów i skrócenie czasów przestoju.

  Nordson Industrial Coating Systems
  Nordson Corporation jest jednym z wiodących producentów na świecie w przemyśle urządzeń do precyzyjnego dozowania klejów, uszczelniaczy, powłok ciekłych i proszkowych oraz innych materiałów na różnego rodzaje produkty konsumenckie i przemysłowe podczas działalności produkcyjnej. Firma produkuje również sprzęt używany do badań i kontroli podzespołów elektronicznych oraz systemy oparte na technologii do procesów utwardzania UV i obróbki powierzchniowej. Nordson prowadzi bezpośrednią działalność i posiada biura wsparcia sprzedaży w ponad 30 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nordson.com/ics 

  Pro-System
  Autoryzowany partner Nordson w Polsce  

  GALERIA ZDJĘĆ

  Andrew Emmerson (Salop Powder Coating Ltd.) prezentuje pierwszy zawór zaciskowy pompy Nordson HD zainstalowany po powlekaniu przez ponad 4000 godzin.
  Karolina Szwugier (Secal Ltd.) z zaworem zaciskowym pompy Nordson HD – zbędna część zapasowa po 23 miesiącach produkcji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony