• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  7 miesięcy temu  18.10.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Kolor, wydajność i ochrona − to inspiracja stojąca za Wild Wonder, kolorem roku farb proszkowych Interpon na rok 2023, który został stworzony przez międzynarodowy zespół ekspertów od kolorów AkzoNobel i zainspirowany rytmami otaczającej nas natury.

  Wild Wonder jest jednym z palety ośmiu nowych kolorów, na które wpływ ma natura, jej kształty, struktury i kolory. Ucząc się od natury architekci i projektanci mogą tworzyć jeszcze bardziej komfortowe, piękne przestrzenie, w których można żyć i pracować.

  Unikatowe kolory w palecie mają pomóc ludziom zastanowić się i ponownie rozważyć ich związek z naturalnymi zasobami ziemi, z ciepłymi, złotymi tonami zbiorów oraz pozytywnością i energią, która płynie z radosnej obietnicy nowej pory roku i zrównoważonego świata.

  Farby proszkowe Interpon zostały zaprojektowane, aby umożliwić powierzchniom dłuższe zachowanie integralności koloru, dzięki wyjątkowym poziomom trwałości i wydajności. Nie tylko pomagają projektantom tworzyć nową przyszłość, ale także chronią ją i czynią bardziej zrównoważoną. Poparte Deklaracją Środowiskową Produktu (EPD), surowce, produkcja i transport produktów z kolekcji zostały ocenione przez niezależną organizację pod kątem przejrzystych kryteriów zrównoważonego rozwoju. Jako farby proszkowe, nowa gama kolorów jest również wolna od lotnych związków organicznych (VOC).

  − Każdy potrzebuje koloru − mówi Bob Dirks, Global Segment Manager, Architecture w AkzoNobel Powder Coatings. − Kolory, które olśniewają i kolory, które się ukrywają, kolory, które się wyróżniają lub wtapiają w otoczenie, zarówno w 2D, jak i 3D. Kolory, które można zobaczyć i kolory, których nie można zobaczyć. Kolory, które podkreślają budynki, w których pracujemy i mieszkamy; meble, na których siedzimy i odpoczywamy; produkty codziennego użytku, które bez wysiłku i harmonijnie integrują się z naszym codziennym życiem.

  Nowy Kolor Roku jest częścią rodziny kolorów Futura 2022−2025, rodziny o sprawdzonym rodowodzie i uznanej na całym świecie. Każdy z odcieni jest również dostępny cyfrowo w aplikacjach AkzoNobel Design App i AkzoNobel Connecting Colors App.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie https://architectural.interpon.com/

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...