• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  11 miesięcy temu  11.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Dwieście osób skorzystało już z możliwości przeszkolenia podczas Warsztatów Malowania Proszkowego, które organizuje firma Ecoline, dostawca lakierni proszkowych. Spotkania, które odbywają się w Krośnie, organizowane są raz w miesiącu, za wyjątkiem lipca i grudnia. Trwają zapisy na kolejne edycje.

  − Cieszymy się ogromnie, że Warsztaty Malowania Proszkowego, które organizujemy cyklicznie cieszą się tak dużym zainteresowaniem – mówi Marcin Borowicz z firmy Ecoline. − Podczas dwudniowego szkolenia gwarantujemy przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przez zespół naszych doświadczonych szkoleniowców. Warsztaty dedykowane są profesjonalistom oraz osobom, które dopiero rozpoczynają pracę w branży lakierniczej. Szkolenia i doradztwo są bardzo istotną częścią naszej oferty. Wspólne działania z naszymi klientami i partnerami handlowymi, spotkania i dzielenie się wiedzą są dla nas niezwykle istotne, ponieważ prowadzą do wspólnego rozwoju. Na życzenie klienta organizujemy szkolenia w siedzibie jego firmy lub we wcześniej uzgodnionym miejscu.

  Szkolenia organizowane są raz w miesiącu, zawsze w czwartki i piątki (z wyłączeniem lipca i grudnia):

  • 25-26 maja,
  • 29-30 czerwca,
  • 24-25 sierpnia,
  • 28-29 września,
  • 19-20 października,
  • 23-24 listopada.

  Podczas spotkań prezentowane są najnowsze produkty i przedstawiane nowe rozwiązania technologiczne, prowadzący doradzają jak efektywnie wykorzystywać malowanie proszkowe w procesie produkcji, uczestnicy wymieniają się wiedzą i doświadczeniem. Każda edycja warsztatów bogata jest przede wszystkim w zajęcia praktyczne. Nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu malowania. Warsztaty pomogą w zdobyciu niezbędnej wiedzy oraz umiejętności pozwalających podejmować lepsze decyzje dotyczące problemów związanych z powłokami, tak aby przyszłe działania w obszarze malowania stały się bardziej efektywne.

  Szczegóły TU

  Obejrzyj film z warsztatów

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne