• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(137)/2022

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  25.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  E-ROBOT – manipulatory z czujnikami E-SENSE.

  E-ROBOT – manipulatory z czujnikami E-SENSE.

  Urządzenia do malowania proszkowego

  Electron Polska to kompleksowe wyposażenie lakierni proszkowych. To zaufany partner firmy Electron, która posiada 25-letnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i montażu linii oraz urządzeń do malowania proszkowego. Oferuje wysokiej jakości urządzenia niezbędne do malowania proszkowego, takie jak: elektrostatyczne urządzenia do napylania, kabiny lakiernicze, centra dozowania proszku, manipulatory oraz urządzenia filtracyjne. To także zespół wykwalifikowanych specjalistów, profesjonalne podejście do klienta oraz szybkość w działaniu. Electron Polska posiada oficjalne i wyłączne przedstawicielstwo na kraje: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia oraz Słowacja.

  Oferowane urządzenia do malowania proszkowego charakteryzują się bardzo intuicyjną obsługą. Posiadają trzy tryby pracy: gładka powierzchnia, druga warstwa oraz trudna powłoka. Dzięki możliwości zapamiętania 50 programów operator może zapisać dedykowane ustawienie urządzenia do obrabianego detalu. Aplikacje E-COAT posiadają dwa rozwiązania podawania proszku. Pierwsze rozwiązanie tradycyjne za pomocą inżektora, który dzięki specjalnej budowie i wyjątkowo gładkiej powierzchni wewnętrznej, jest bardzo wydajny, a zarazem szybki w czyszczeniu, co przy częstych zmianach kolorów pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Drugie rozwiązanie to pompa podająca proszek w fazie gęstej, która charakteryzuje się najwyższą wydajnością 7,9 kg/min oraz bardzo stabilnym i równomiernym podawaniem farby proszkowej, co ma bardzo duży wpływ na jednolitą grubość powłoki lakierniczej. Waga zaledwie 505 gramów zapewnia komfort pracy operatora nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

  Kabiny lakiernicze Electron to zaawansowane technologicznie produkty. Dzięki zastosowaniu materiału PVC antyelektrostatycznego oraz odpowiednio dobranym przepływom powietrza, jak i kanałom o ściśle określonej geometrii gwarantują wydajną i cichą pracę. Wymienione cechy sprawiają, iż zmiana koloru odbywa się w krótkim czasie, co pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, jak i farbę proszkową. 
  W celu optymalizacji procesu powlekania detali firma proponuje klientom manipulatory lakiernicze E-ROBOT z zestawem kamer i czujników E-SENSE, które uruchamiają się automatycznie, gdy wykryją element. 
  Oferowane automaty malujące same dobierają liczbę pracujących pistoletów w taki sposób, aby proces był najbardziej efektywny, a zużycie farby odpowiednie. 
  Wszystkie urządzenia wchodzące w skład linii do malowania proszkowego spełniają restrykcyjne normy EX oraz posiadają certyfikaty CE. Nasze aplikacje to w pełni profesjonalne rozwiązania do zakładów produkcyjnych, jak i usługowych. Stawiamy na szkolenia oraz opiekę serwisową, które są oferowane standardowo przy korzystaniu z naszych usług. Posiadamy pełną gamę urządzeń zastępczych oraz części zamiennych, które wysyłamy do klienta w ciągu 24 godzin. 

  Zapraszam do współpracy. Zapewniam, że każdy klient znajdzie u nas produkt odpowiadający oczekiwaniom dotyczącym jakości oraz ceny. Dla każdego zainteresowanego klienta zorganizujemy pokaz naszych urządzeń i przedstawimy ofertę cenową, jak i koncepcję techniczną, która zaowocuje długoletnią współpracą

  Jarosław Kin
  prezes zarządu Electron Polska Sp. z o.o.

  Electron Polska Sp. z o.o.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Kabina lakiernicza.
  E-COAT Master.
  E-COAT Master.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...