Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(125)/2020

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  23 dni temu  20.07.2020, ~ Administrator   

  Intuicyjny interfejs użytkownika 

  Firma Nordson Industrial Coating System, dostawca sprzętu do precyzyjnego nakładania powłok przemysłowych, wprowadza Encore Engage – najnowszy system powlekania proszkowego. Kolejna generacja technologii zapewnia swobodną, intuicyjną kontrolę przy zwiększonej efektywności i maksymalnej wydajności.

  Encore Engage zapewnia klientom przejrzystość i pewność na każdym etapie procesu powlekania proszkowego. – Od samego początku Encore Engage był projektowany z myślą o lakiernikach proszkowych, bazując na informacjach zwrotnych od klientów i koncentrując się na ich wygodzie – powiedział Stephen Lovass, wiceprezes wykonawczy Nordson Industrial Coatings Systems. 
  Interfejs Encore Engage jest łatwy w obsłudze, posiada 15-calowy ekran dotykowy i jest wyposażony w nowoczesną grafikę i intuicyjną nawigację za pomocą menu symboli. Pomaga użytkownikom poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obróbki i stać się specjalistą w zakresie lakierowania proszkowego. Oprócz tego dostępna jest funkcja zapisywania własnych ustawień, która pozwala krok po kroku przejść przez poszczególne etapy, wybierając spośród zaprogramowanych wcześniej opcji. Filmiki instruktażowe i instrukcje sprawiają, że kluczowe informacje są...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 3(125)/2020

  do góry strony