• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(125)/2020

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  20.07.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Intuicyjny interfejs użytkownika 

  Firma Nordson Industrial Coating System, dostawca sprzętu do precyzyjnego nakładania powłok przemysłowych, wprowadza Encore Engage – najnowszy system powlekania proszkowego. Kolejna generacja technologii zapewnia swobodną, intuicyjną kontrolę przy zwiększonej efektywności i maksymalnej wydajności.

  Encore Engage zapewnia klientom przejrzystość i pewność na każdym etapie procesu powlekania proszkowego. – Od samego początku Encore Engage był projektowany z myślą o lakiernikach proszkowych, bazując na informacjach zwrotnych od klientów i koncentrując się na ich wygodzie – powiedział Stephen Lovass, wiceprezes wykonawczy Nordson Industrial Coatings Systems. 
  Interfejs Encore Engage jest łatwy w obsłudze, posiada 15-calowy ekran dotykowy i jest wyposażony w nowoczesną grafikę i intuicyjną nawigację za pomocą menu symboli. Pomaga użytkownikom poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obróbki i stać się specjalistą w zakresie lakierowania proszkowego. Oprócz tego dostępna jest funkcja zapisywania własnych ustawień, która pozwala krok po kroku przejść przez poszczególne etapy, wybierając spośród zaprogramowanych wcześniej opcji. Filmiki instruktażowe i instrukcje sprawiają, że kluczowe informacje są czytelniejsze. Aby uniknąć domysłów i niepewności, Encore Engage został przygotowany w kilku wersjach językowych z myślą o operatorach na całym świecie. 

  – Dzięki naszemu systemowi Encore Engage operatorzy systemów powlekania proszkowego stają się ekspertami w swojej dziedzinie – zaznaczył Lovass. – Dla lakierników proszkowych stworzyliśmy system, który nie tylko jest przyjemny w obsłudze, ale także stanowi narzędzie, dzięki któremu czują się pewniej w pracy.             

  Nordson

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...