• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Gema OptiFlex Pro W, czyli urządzenie do ręcznej aplikacji proszku metodą elektrostatyczną, to jednostka, która może być zintegrowana z dowolnym istniejącym otoczeniem. Jej uchwyt można zamontować na każdej kabinie malarskiej.

  Przy rozbudowach, do montażu na ścianach kabiny lub na stanowiskach produkcyjnych: jednostka OptiFlex Pro W firmy Gema może być integrowana z dowolnymi istniejącymi instalacjami. Jej zalety to:

  • wspornik może być zamontowany na dowolnej kabinie proszkowej,
  • pobieranie proszku ze zbiornika z fluidyzacją lub z oryginalnych pojemników z proszkiem.

  Nowa generacja jednostek OptiFlex Pro do ręcznej aplikacji proszku imponuje zwiększoną wydajnością nakładania powłok możliwą dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii PowerBoost. Oferuje ona, przy napięciu 110 kV, najwyższy potencjał elektrostatycznego naładowania proszku, jaki jest spotykany w przemyśle proszkowych powłok elektrostatycznych, zachowując przy tym zgodność z przepisami BHP. Operator korzysta przy tym z doskonałej jakości i wydajności aplikacji powłok. Ta nowa cecha dopełnia asortyment sprawdzonych funkcji wysokonapięciowych, takich jak tryb PCC, tryb wstępnych nastaw i indywidualnych programów aplikacji powłok, znamiennie przy tym rozszerzając zakres zastosowań elektrostatycznych powłok proszkowych.

  Dodatkowo warto pobrać i stosować aplikację Electrostatic App, która stanowi pierwszy krok na drodze do inteligentnej automatyzacji lakierni oraz powoduje, że proces ręcznego nakładania proszku staje się całkowicie przejrzysty i lepiej kontrolowany.

  Więcej informacji na www.eko-bhl.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...