• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(149)/2024

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  20 dni temu  04.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Kolory mają moc budzenia emocji, a także wyrażania stylu, kreatywności i designu. TIGER Trend: Colors & Finishes to wyjątkowa kolekcja żywych kolorów idących z duchem czasu. Nadają się do elewacji i elementów wystroju wnętrz, odzwierciedlają doświadczenie w opracowywaniu wysokiej jakości farb proszkowych. Witamy w świecie efektownych wykończeń, w którym każdy kolor opowiada własną historię.

  Powłoki proszkowe TIGER Drylac®, przeznaczone do najróżniejszych zastosowań i dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów, gwarantują najwyższą jakość i długotrwałe utrzymanie wartości zarówno powierzchni wewnętrznych, jak i zewnętrznych. 
  Skorzystaj z bogactwa dostępnych rozwiązań, które nadadzą Twoim produktom niepowtarzalny wygląd i poznaj najbardziej modne kolory powłok proszkowych. 

  SOFT PEACH 

  Łagodny, uspokajający SOFT PEACH emanuje witalnością, zdrowiem i dobrostanem. Ten pastelowy odcień czerpie inspirację z naturalnego piękna brzoskwiń i moreli. W trudnych czasach SOFT PEACH jest kolorem nadziei, zapraszającym nas do poczucia siły natury w atmosferze spokoju i pogody ducha.
  Pozytywność. Piękno. Nadzieja. 
  Doskonała symbioza funkcjonalności i estetyki, SOFT PEACH wyczarowuje arcydzieła w meblarstwie i wzornictwie przemysłowym. Zobacz, jak jego...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...