• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  2 miesiące temu  13.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  IFS Coatings wprowadził na rynek IFS Puroplaz PE16, wytrzymałą, modyfikowaną termoplastycznie poliolefinową farbę proszkową, która zapewnia unikatowe połączenie niesamowitej twardości i doskonałej elastyczności, a także bardzo wysokich właściwości przyczepności.

  Doskonałość techniczna jest kluczowa w tej formule, a Puroplaz PE16 zapewnia twardość Shore'a D na poziomie 60, wyjątkowo wysoką wydajność, a także wysoką odporność na uderzenia i ścieranie.

  − Ta formuła PE16 ma rzadkie połączenie twardości i elastyczności − powiedział Tim Brinner, wiceprezes ds. tworzyw termoplastycznych w IFS Coatings.− Atrybuty te są zwykle współzależne i wymagają kompromisu między jednym a drugim. Nowa formuła przezwycięża ten problem, co czyni ją idealną dla produktów, które będą formowane po powlekaniu.

  Puroplaz PE16 nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym m.in. do ogrodzeń z plecionego drutu, słupków ogrodzeniowych, koszy, skrzynek akumulatorowych, narzędzi rolniczych, sprężyn samochodowych, rur i kształtek wodnych, rur naftowych i kształtek.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne