• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  5 miesięcy temu  05.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  AABO-IDEAL otwiera nowe centrum serwisowe w Polsce

  AABO-IDEAL to międzynarodowy producent linii obróbki powierzchniowej, który w ostatnich latach prężnie rozwinął się w Polsce. Aby wesprzeć ten rozwój i zapewnić wielu klientom w Polsce najwyższej klasy usługi lokalne, firma utworzyła zupełnie nowy dział serwisowy w Katowicach.

  Postaw na najwyższą jakość
  Jakość jest najważniejsza w AABO-IDEAL w rozwoju, produkcji i dostawie klientom linii obróbki powierzchniowej na całym świecie. − Zakład produkcyjny to nie tylko wytwórca − deklaruje Brian Larsen, który jest regionalnym menadżerem sprzedaży w AABO-IDEAL. − Nasz zakład produkcyjny musi mieć znaczenie dla naszych klientów. Zapewniamy zarówno wysoką niezawodność operacyjną instalacji, jak i wysoką jakość obróbki powierzchni przez nasze linie. Zoptymalizowana produkcja zapewniana przez AABO-IDEAL generuje duże oszczędności dla naszych klientów. Skupiliśmy się na zrównoważonych rozwiązaniach, co sprawia, że nasze linie lakiernicze – i nie tylko – są jeszcze bardziej atrakcyjne, szczególnie w obecnym kryzysie energetycznym.
  Jest to model biznesowy, który przyniósł wielki sukces, również w Polsce, gdzie w ostatnich latach firma odnotowała rekordowy wzrost liczby dostarczonych linii do malowania proszkowego, na mokro i elektroforetycznych.

  Usługa lokalna zwiększa bezpieczeństwo
  Łatwo dostępna obsługa serwisowa jest ważnym aspektem wysokiej jakości oferty AABO-IDEAL dla klientów. W związku z tym firma prowadzi centra eksperckie zarówno w Szwecji i Czechach, jak i w Danii, gdzie znajduje się jej główna siedziba. 
  Firma odpowiedziała na szybki rozwój polskiego rynku i w listopadzie 2022 r. utworzyła nowe centrum serwisowe w Katowicach. Obecnie pracuje w nim trzech polskojęzycznych serwisantów i aktywnie poszukuje się kolejnych pracowników. 

  − Nasi polscy klienci z zadowoleniem przyjęli informację o nowym centrum serwisowym − mówi Service Manager Andrzej Gajos. − Naszym najważniejszym celem jest sprawienie, aby nasi klienci mogli szybko, łatwo i niezawodnie skontaktować się z nami. Doceniają to, że jesteśmy „pod ręką” i znamy lokalne warunki − wyjaśnia. 

  Oszczędność energii i środowiska w czasach kryzysu
  Innym wyjaśnieniem sukcesu AABO-IDEAL jest możliwość oszczędności energii i środowiska dzięki koncepcji GO GREENER. Na przykład koncepcja zawiera opcje zmniejszenia zużycia energii przez klientów za pomocą odzysku energii i specjalnego rozwiązania izolacyjnego.
  − Jedną z innych bardzo popularnych opcji jest obecnie nasze rozwiązanie hybrydowe, w którym klienci mogą mieć dwa różne źródła ciepła podłączone do swojej linii – mówi kierownik regionalny Brian Larsen. – Oznacza to na przykład, że można przełączać się między gazem a energią elektryczną, w zależności od cen i bezpieczeństwa dostaw tych dwóch źródeł energii. 
  Możliwości oszczędności energii i środowiska już wzbudziły duże zainteresowanie, dlatego AABO-IDEAL oczekuje dalszego wzrostu na polskim rynku. 

  GALERIA ZDJĘĆ

  Szybko, łatwo i niezawodnie
  Szybko, łatwo i niezawodnie
  Szybko, łatwo i niezawodnie

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...