• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  2 miesiące temu  22.07.2021, ~ Administrator   

  Firma Stardust Powder Coatings nawiązała współpracę z firmą HaTwee w zakresie dystrybucji swojej gamy farb proszkowych w krajach Beneluksu. HaTwee to sprawdzony dostawca farb proszkowych w Belgii.

  HaTwee będzie prowadzić dystrybucję szerokiej gamy farb proszkowych Stardust do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w krajach Beneluksu, wspomagając misję Stardust, jaką jest oferowanie niezawodnych usług i rekordowo krótkich dostaw.

  – Poznaliśmy zespół HaTwee podczas targów branżowych w Belgii, około cztery lata temu – powiedział Guido Pozzoli, dyrektor generalny Stardust Powder Coatings. – Doceniliśmy ich świetną technikę komunikacji, która przemawiała do klientów poprzez oferowanie wyspecjalizowanych, zindywidualizowanych rozwiązań, podobnych do tych, które oferujemy naszym własnym klientom. Kiedy rozpoczęliśmy obecny proces reorganizacji Stardust, który obejmuje również rozszerzenie naszej sieci sprzedaży i dystrybucji, natychmiast nawiązaliśmy z nimi ponownie kontakt w celu sformalizowania umowy dystrybucyjnej dla państw regionu Beneluksu.

  Założona w 2007 roku firma HaTwee obsługuje kraje Beneluksu nie tylko oferując szeroką gamę farb proszkowych od najlepszych światowych producentów, ale także rozległą wiedzę w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów lakierowania.

  Farby proszkowe Stardust dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, mogą być dobierane na podstawie próbki lub według głównych międzynarodowych systemów kolorymetrycznych, takich jak RAL, PANTONE lub NCS.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony