• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Lakiernictwo Proszkowe

  Antykorozja

  Lakiernictwo Proszkowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  10 miesięcy temu  25.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Automatyczna linia proszkowa

  Automatyczna linia proszkowa

  Strona 1 z 3

  Alucrom − lider w zabezpieczeniach antykorozyjnych

  Alucrom Sp. z o.o. specjalizuje się w nakładaniu najbardziej zaawansowanych powłok antykorozyjnych i lakierniczych. Malowanie na mokro, lakierowanie proszkowe, malowanie kataforetyczne (KTL), śrutowanie, fosforanowanie, oxsilanowanie, technologia BlyGold – to oferta usług obróbki powierzchniowej. 

  W Polsce firma Alucrom ma cztery nowoczesne lakiernie: w Bykowie koło Wrocławia (Byków 1 i Byków 2), Oleśnicy i Dębskiej Woli koło Kielc. Z usług zakładów korzystają firmy z branż: motoryzacyjnej, przemysłu kolejowego i maszynowego, maszyn budowlanych, rolniczych, komunalnych, przemysłu elektromechanicznego, producentów autobusów i naczep, także w obszarze przemysłu i technologii o przeznaczeniu strategicznym/wojskowym.
  Lakiernie oferują pełen zakres usług malowania, wykorzystując infrastrukturę pozwalającą na realizację projektów wielkogabarytowych. Firma specjalizuje się w lakierowaniu przemysłowym i dekoracyjnym, dostarczając wysoką jakość wizualną dla projektów o takich wymaganiach (kolejnictwo, transport zbiorowy). Ponadto Alucrom Sp. z o.o. oferuje wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne, które można wzbogacić o usługi towarzyszące, m.in. podmontaż, pakowanie specjalne, usługi logistyczne, etykietowanie. Alucrom opiera sprzedaż na projektach krótko- i długoterminowych z dużymi i średnimi klientami. 

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Agata Szewc
  Business Area Director w firmie Alucrom Sp. z o.o. 
  Strategia naszego rozwoju opiera się Na zrównoważeniu względów ekonomicznych, środowiskowych i socjalnych. W Alucrom liczy się każdy pracownik, jego wiedza, rozwój i bezpieczeństwo. Sukces organizacji, również ten ekonomiczny, składa się z sukcesu naszych pracowników – jakości, jaką tworzą, uważności, z jaką pracują, odpowiedzialności, którą wykazują każdego dnia. Dlatego też tworzymy atrakcyjne i bezpieczne miejsca pracy. Prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie wymaga nie tylko działań bieżących, ale przede wszystkim planowania przyszłości w obszarze naszej działalności.
  Stawiamy sobie za cel ciągłe zmniejszanie wpływu na środowisko. Nieustannie doskonalimy nasze procesy oraz edukujemy klientów, polecając wykorzystanie systemów o jak najniższej zawartości LZO, dbając o spełnienie wymagań jakościowych w zabezpieczeniu antykorozyjnym. 

  Doświadczenie międzynarodowych ekspertów 
  Alucrom Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Granitor (dawniej Midroc Europe) należącej do globalnego szwedzkiego koncernu, który działa w obszarze przemysłu, budownictwa, nieruchomości i inwestowania w nowe technologie. Celem firmy jest wzrost konkurencyjności klientów i zapewnienie im lepszej przyszłości poprzez zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii, oferując również rozwiązania dodatkowe w zakresie logistyki czy podmontażu. Międzynarodowy charakter firmy, w oparciu o doświadczenia polskich i szwedzkich ekspertów, jest gwarantem solidnie wykonanych usług i stabilnej, długofalowej współpracy.

  Oferta

  GALERIA ZDJĘĆ

  Kabina śrutownicza
  Lakiernia przemysłowa w Oleśnicy
  Linia KTL
  Rozwiązania dla obróbki powierzchni
  Detale malowane proszkowo
  Malowanie natryskowe

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...