• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Lakiernictwo Proszkowe

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  07.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Istniejąca od pięciu lat firma technologiczna KEMARO z Eschlikonu w Szwajcarii wprowadziła na rynek pierwszego na świecie autonomicznego robota do czyszczenia na sucho przeznaczonego do zastosowań przemysłowych – model K900. Wszystkie roboty czyszczące KEMARO są pomalowane farbą IGP-DURA®face 5803 firmy IGP Powder Coatings.

  Dzięki temu autonomicznemu rozwiązaniu KEMARO rewolucjonizuje rynek czyszczenia powierzchni w przemyśle i handlu. Farba proszkowa nie tylko chroni poszczególne elementy konstrukcyjne, lecz także nadaje robotom ich niepowtarzalny wygląd. Wybrane kolory błękitny i antracytowy są ponadczasowe i łatwe w pielęgnacji. Gwarantuje to zachowanie niepowtarzalnego wyglądu robotów czyszczących KEMARO przez długi czas.

  IGP-DURA®face 58 to uniwersalna farba proszkowa do różnych zastosowań na metalowych elementach konstrukcyjnych wewnątrz i na zewnątrz. Seria produktów 58 spełni wymagania w zakresie odporności na wpływy atmosferyczne i elastyczności warstwy, oferując jednocześnie dużą różnorodność kolorów i efektów.

  K900 czyści wszędzie, gdzie jest to konieczne – autonomicznie, bez przygotowania i bez czasochłonnego programowania. Robot sporządza własną mapę czyszczenia, a także identyfikuje i omija stałe oraz ruchome obiekty. Inteligentne i ekologiczne urządzenie zbiera zanieczyszczenia do 35-litrowego zbiornika, a po naładowaniu akumulatora może pracować do pięciu godzin. Osiągana w ten sposób wyraźna redukcja zapylenia jest korzystna nie tylko dla zdrowia pracowników. Pozwala także m.in. na minimalizację zużycia elementów maszyn. Robot czyszczący KEMARO sprząta też w miejscach potencjalnie niebezpiecznych dla człowieka. K900 czyści posadzki bez użycia środków chemicznych i wody, pozostawiając czystą i suchą podłogę bez pozostałości zanieczyszczających środowisko.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...