Szukaj

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wydanie nr: 3(119)/2019

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  5 miesięcy temu  05.07.2019, ~ Administrator   

  Nowy system do ręcznego malowania firmy Gema OptiSelect Pro oferuje wiele dodatkowych możliwości.

  Nowy system do ręcznego malowania firmy Gema OptiSelect Pro oferuje wiele dodatkowych możliwości.

  Strona 2 z 2

  OptiSelect Pro – jeszcze bardziej wyważony i wygodny

  Koncepcja i dobór materiałów do nowego aplikatora OptiSelect Pro zostały gruntownie zmienione w celu uzyskania wysokiej wydajności, którą zapewnia technologia PowerBoost. Aktywacja tej funkcji bezpośrednio przyciskiem na pistolecie pozwala operatorowi na wykorzystanie dodatkowej mocy w dowolnym momencie. Pistolet ręczny jest lekki i wyważony, a jednocześnie bardzo wytrzymały i trwały. Oczywiście spełnia najwyższe, określone w normach standardy bezpieczeństwa. 
  Nowy pistolet ręczny ułatwia również zmianę koloru. Zintegrowana funkcja czyszczenia uruchamiana przyciskiem umiejscowionym w pistolecie, usuwa proszek od inżektora do końcówki dyszy. Opcjonalnie dostępny jest także moduł PowerClean. Zapewnia on jeszcze silniejsze czyszczenie, a jego zastosowanie umożliwia czyszczenie układu podawania proszku bez konieczności wyciągania rury ssącej z zasobnika. Zewnętrzna obudowa jednostki sterującej została pokryta antystatyczną farbą proszkową, co zapobiega  przywieraniu proszku do powierzchni obudowy ułatwiając proces czyszczenia urządzenia.

  Sprawdzona technologia inżektora została stworzona od nowa

  Inżektor OptiFlow jest stosowany jako standard w urządzeniach ręcznych firmy Gema. Nowa wersja sprawdzonej technologii ma tylko jedną część eksploatacyjną – tulejkę inżektora zintegrowaną z dyszą. Po wymianie tego elementu inżektor pracuje jak nowy. Nowatorska konstrukcja inżektora wymiernie poprawia wydajność transferu i wynosi sprawdzoną technologię OptiFlow na nowy poziom. Aby spełnić najwyższe wymagania dotyczące stałych i powtarzalnych wyników lakierowania, a także stabilnego wysoko wydajnego transferu farby, niektóre modele OptiFlex Pro są dostępne z pompą aplikacyjną OptiSpray. 

  Odpowiedni dla każdej lakierni 

  Nowa generacja OptiFlex Pro przekonuje potencjalnych klientów znacząco zwiększoną wydajnością malowania, maksymalnym bezpieczeństwem i najnowocześniejszą technologią sterowania. Nową konstrukcję charakteryzuje nowoczesny, przejrzysty design, a inteligentne rozwiązania, takie jak ulokowanie kolumny poza środkiem urządzenia zapewniające więcej miejsca na umieszczenie kartonu z proszkiem, sprawiają że urządzenie jest ergonomiczne i wygodne w obsłudze.
  Dzięki OptiFlex Pro Gema wprowadziła na rynek serię aplikacji gotowych sprostać wszelkim wymaganiom stawianym urządzeniom do ręcznego malowania proszkowego. Potwierdzają to opinie pierwszych użytkowników, którzy przetestowali nową generację urządzeń w najbardziej wymagających warunkach produkcyjnych.

  Gema Switzerland GmbH
  www.gemapowdercoating.com/en     
   

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  PowerBoost to połączenie nowoczesnego sterowania, mocnego pistoletu do powlekania i wydajnej płaskiej dyszy rozpylającej.
  Inżektor OptiFlow jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i wydajny.
  Wszystkie jednostki OptiFlex Pro są zaprojektowane, by ułatwić i usprawnić proces lakierowania.
  Nowy pistolet ręczny OptiSelect Pro z technologią PowerBoost zapewnia wysoką wydajność i komfort pracy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony